Wybrane dokumenty

Odbieraj bezpośrednio przez e-mail wszystkie dokumenty wybrane podczas przeglądania.

0
Twój wybór dokumentów

 

 NASZE NAGRODY

 

DESIGN


 

 • International Design Awards 2017

  International Design Awards 2017
  Kolekcje Taralay Impression i Uni zdobyły nagrodę w kategorii „Produkty do wykończenia wnętrz mieszkalnych”.

 • Nagroda Red Dot Design za rok 2016

  Nagroda Red Dot Design za rok 2016
  Kolekcja wykładzin w płytkach i deskach Creation 70 zdobyła nagrodę Red Dot za wzornictwo produktu — jest to prawdziwy sukces naszych wykładzin LVT. Nagrody Red Dot są „Oskarami” branży wzornictwa przemysłowego.

 

 

INNOWACJE


 

 • Innovation & Product Design Award za rok 2018

  Innovation & Product Design Award za rok 2018
  Nasz system narożników przypodłogowych Clean Corner zdobył nagrodę w brytyjskim konkursie Innovation & Product Design Awards. System Clean Corner to wszechstronne rozwiązanie chroniące wnętrza placówek opieki zdrowotnej przed zanieczyszczeniami i patogenami zakaźnymi. Cieszy się szaloną wręcz popularnością w sektorze opieki zdrowotnej.

 • Nagroda Janus de l'Industrie za rok 2017:

  Nagroda Janus de l'Industrie za rok 2017:
  System Clic Revolution (innowacyjny system montażu wykładziny winylowej Creation w deskach) zdobył nagrodę Janusa Przemysłu za 2017 r. we francuskim konkursie dla najlepszych i najnowocześniejszych produktów.

 • Produit du BTP za rok 2017

  Produit du BTP za rok 2017
  System montażu Clic Revolution zdobył tytuł „Najlepszego produktu budowlanego według fachowców” w kategorii wyrobów do wykończenia wnętrz. Nagrodą tą wyróżnia się najbardziej innowacyjne wyroby w branży budowlanej.

 • Produit du BTP za rok 2014

  Produit du BTP za rok 2014
  Kolekcje Insight X'press, Taralay Premium Osmoz i Home Lock Silence zdobyły tytuł Produktu BTP za rok 2014, pokonując ponad 100 produktów pretendujących do tego wyróżnienia. Zwycięski wyrób oceniono według czterech kryteriów: innowacja / charakterystyka użytkowa i jakość / świadomość ekologiczna / zrównoważony rozwój.

 

 

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ


 

 • Material PREIS za rok 2016

  Material PREIS za rok 2016
  Kolekcja DLW Luxury Linoleum Naturecore zdobyła wyróżnienie dla „podłóg ekologicznych” w niemieckim konkursie Material Preis za rok 2016. W konkursie nagradza się wyroby innowacyjne i ekologiczne.

 • Trophée du Négoce za rok 2013

  Trophée du Négoce za rok 2013
  W kategorii konkursowej „zrównoważony rozwój” wyróżniono 2 inwestycje zrealizowane z udziałem produktów Gerflor pochodzących w 100 procentach z recyklingu: montaż 40 000 m² wykładzin i podłóg z recyklingu w obiektach Olimpiady w Londynie w 2012 r. oraz 7000 m² powierzchni szpitala Lorient we Francji.