Wybrane dokumenty

Odbieraj bezpośrednio przez e-mail wszystkie dokumenty wybrane podczas przeglądania.

0
Twój wybór dokumentów
DOMOWE ROZWIĄZANIA PODŁOGOWE Folk Trend - podróży

Zainspiruj się #1: Folk Trend - w ciągłej podróży

"W firmie Gerflor kreatywność nie jest dziełem przypadku. Nie jest też intuicyjna ani spontaniczna. Kreatywność jest jak roślina, którą metodycznie i cierpliwie pielęgnujemy i karmimy każdego dnia. Podróżujemy po całym świecie w poszukiwaniu najnowszych trendów w modzie, wzornictwie i architekturze. Po powrocie z podróży tworzymy moodboardy z bogactwem stylów, kolorów i materiałów, które służą nam jako nieskończone źródło inspiracji do tworzenia nowych produktów. Stanowią one jeden z kluczowych surowców dla naszych przyszłych kolekcji. Są siłą napędową, która zasila naszą tożsamość marki i napędza Gerflor do konsekwentnego opracowywania coraz większej liczby unikalnych i innowacyjnych produktów."  

Gino Venturelli, Gerflor Artistic Director

Pani Przy Oknie

Linley Design, Virtuo Collection

 

#Folk Trend - w ciągłej podróży

 

FOLK inspirowany jest dziką przyrodą, prymitywnymi motywami, rzemiosłem z kultur bliskich Matce Ziemi.

 

Masz ciekawy umysł, chętny do odkryć i przygód? Jesteś współczesnym nomadem, który w nienasyconym poszukiwaniu "prawdziwego życia", wraca do początków? Bez wątpienia, ten styl jest dla Ciebie! Chętnie odkrywasz innych ludzi i siebie samego, aby tworzyć nowe wspomnienia... Dekoracyjny wszechświat trendu FOLK gra na eklektyzmie, czerpie inspiracje z folkloru, kultur przodków i starożytnych cywilizacji.

Harbor Blue Web 1200x650

Harbor Blue Design, Senso Collection

 

# WZORY, KOLORY I MATERIAŁY

 

FOLK. Trend, który lubimy, bo jest świetlisty, pełen życia i kolorów: pełen bohemy i przyjaznego ducha, który miesza kody. Bawimy się beztroską i niejednorodną akumulacją przedmiotów tradycyjnej produkcji i uzupełniamy ją naturalnymi materiałami: drewnem, kamieniem, skórą, naturalnymi włóknami, ceramiką, splotami przyczyniającymi się do wniesienia dodatkowej duszy do Twojego miejsca. Harmonijny patchwork, który nieustannie ewoluuje, zgodnie z podróżami i odkryciami.

 

GRA WZORÓW. Folkowy trend to melanż. W Twoim salonie, obła i ozdobiona ręcznie tapicerka rozmawia z dwutonowymi szewronami bawełnianej sofy. Stare patynowane drewno wspólgra z błyskotliwością jedwabnego aksamitu, rustykalnoś przenika złotymi metalowe akcenty.

 

OKIEM PROJEKTANTA

 

Aby reprezentować ten trend, nasz dyrektor artystyczny Gino Venturelli wybrał dekor Crepato Clear w kolekcji Virtuo oraz Harbor Blue w kolekcji Premium Clic Senso. Wzory zakotwiczone w ludowym i bohemicznym duchu, z deskami o surowym wyglądzie i postarzane jak pokryte wapnem, lub obmyte solą pobliskiego oceanu. "Zagraj w mix & match! Wzory w nurcie Folk są zwietrzałe przez czas. Oferują one natomiast doskonałą oprawę w bardzo współczesnym otoczeniu, grając na wyłomie abstrakcyjnymi lub graficznymi projektami".

Projektantl

 

#THE ADVICE: STYLY MIESZANIA

Ten trend składa się z kontrastów: jeśli chcesz, aby pasował, musisz MIEĆ ODWAGĘ!  Połącz klasyczne meble z fantazyjnymi dodatkami aby odświeżyć wygląd salonu lub sypialni. Prosty design sofy, krągłość wyściełanego przytulnego fotela, mosięzny akcent stolika do kawy  ... Głów części muszą mieć ponadczasowe linie. Aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę połącz je z akcesoriami o różnych korzeniach kulturowych, takimi jak kredens z azjatycką esencją czy garncarstwo Berbera.

 

Na podłodze, odważ się położyć: Połączenie klasycyzmu i rustykalność dekoru Virtuo Baita Blond w salonie z inspirowaną Azulejosem płytką Senso Provence Blue w kuchni. Stworzysz naturalne rozdzielenie pomiędzy tymi różnymi przestrzeniami i zaspokoisz swoją potrzebę podróży podczas pobytu w domu.

 

 

Salon

 

# PIĘKNE WNĘTRZA

 

Nasz wirtualny projekt Crepato Clear jest doskonale wyeksponowany w tym nowoczesnym i nieskrępowanym wnętrzu, gdzie przenosi cały swój ludowy i bohemiczny wymiar, wnosząc na podłogę ciepło i charakter. Poprzez swój design nadaje osobowość i blask nowoczesnemu wnętrzu. Oko skupia się na roślinnych dotykach światła, z obecnością zielników na ścianie i żywych roślin w metalowych doniczkach, dla uzyskania współczesnego i żywego efektu.

 

 

Biuro

Crepato Clear Design, Virtuo Collection

 

 

 

 

Podłogi Gerflor to wyjątkowe rozwiązania dla Twojego domu

Oszczędność czasu

Szybkie i łatwe w instalacji produkty o niewielkiej konserwacji

Made in France

Wszystkie nasze produkty są projektowane i wytwarzane w naszych dedykowanych zakładach w Prowansji

Środowisko

Nasze podłogi chronią zasoby planety i zdrowie ludzi

Minimum 10 lat gwarancji.

Gerflor jest przekonany, że nasze produkty są trwałe i wytrzymują próbę czasu