Wybrane dokumenty

Odbieraj bezpośrednio przez e-mail wszystkie dokumenty wybrane podczas przeglądania.

0
Twój wybór dokumentów
DOMOWE ROZWIĄZANIA PODŁOGOWE Zainspiruj się #1

Zainspiruj się #1: Sztuka, która ma znaczenie dla Folk Trendu

"Dla Gerflora kreatywność nie jest zjawiskiem okazjonalnym, intuicyjnym czy spontanicznym, ale schludną rośliną odżywianą każdego dnia, cierpliwie, metodycznie. Podróżujemy po świecie, aby poznać światowe trendy w projektowaniu, architekturze i modzie. Na zakończenie tej przygody budujemy nasze moodboardy: skondensowany przegląd stylów, kolorów i materiałów, które są nieskończonym źródłem inspiracji do tworzenia nowych produktów. Surowiec naszych przyszłych kolekcji jest tutaj. Niezbędny sok, który pielęgnuje tożsamość Gerflor dla coraz bardziej unikalnych i innowacyjnych produktów".

Gino Venturelli, Gerflor Artistic Director

Pani Przy Oknie

Linley Design, Virtuo Collection

 

#FOLK, SMAK PRZYGODY

 

FOLK inspirowany jest dziką przyrodą, prymitywnymi motywami, rzemiosłem z kultur bliskich Matce Ziemi.

 

Masz ciekawy umysł, chętny do odkryć i przygód, podróżującą duszę, w nienasyconym poszukiwaniu "prawdziwego życia", wracając do początków? Bez wątpienia, ten styl jest dla Ciebie! Chętnie odkrywasz innych ludzi i siebie samego, aby tworzyć nowe wspomnienia... Dekoracyjny wszechświat trendu FOLK gra na eklektyzmie, czerpie inspiracje z popularnego folkloru, kultur przodków i starożytnych cywilizacji.

Harbor Blue Web 1200x650

Harbor Blue Design, Senso Collection

 

# WZORY, KOLORY I MATERIAŁY

 

FOLK. Trend, który lubimy, bo jest świetlisty, pełen życia i kolorów: pełen bohemy i przyjaznego ducha, który miesza kody. Bawimy się beztroską i niejednorodną akumulacją przedmiotów tradycyjnej produkcji i uzupełniamy ją naturalnymi materiałami: drewnem, kamieniem, skórą, naturalnymi włóknami, ceramiką, splotami przyczyniającymi się do wniesienia dodatkowej duszy do Twojego miejsca. Harmonijny patchwork, który nieustannie ewoluuje, zgodnie z podróżami i odkryciami.

 

GRA WZORÓW. Folkowy trend to mieszaniana. W Twoim salonie, zaokrąglona i ozdobiona ręcznie robiona tapicerka rozmawia z dwutonowymi szewronami bawełnianej sofy inspirowanej cyganką. Stare patynowane drewno kojarzy się z błyskotliwością jedwabnego aksamitu, rustykalnością zaplatania w naturalnych dialogach kokosowych ze złotymi metalowymi wiórami

 

OKIEM PROJEKTANTA

 

Aby reprezentować ten trend, nasz dyrektor artystyczny Gino Venturelli wybrał dekor Crepato Clear w kolekcji Virtuo oraz Harbor Blue w kolekcji Premium Clic Senso. Wzory zakotwiczone w ludowym i bohemicznym duchu, z deskami o surowym wyglądzie i postarzane jak pokryte wapnem, lub obmyte solą pobliskiego oceanu. "Zagraj w mix & match! Wzory w nurcie Folk są zwietrzałe przez czas. Oferują one natomiast doskonałą oprawę w bardzo współczesnym otoczeniu, grając na wyłomie abstrakcyjnymi lub graficznymi projektami".

Projektantl

 

#THE ADVICE: STYLY MIESZANIA

Ten trend składa się z kontrastów: jeśli chcesz, aby pasował, musisz MIEĆ ODWAGĘ!  Połącz klasyczne meble z fantazyjnymi dodatkami do orzeźwiającego salonu lub sypialni. Prosty design prostej sofy, okrągłość wyściełanego przytulnego fotela, prostota stolika do kawy otoczonego mosiężnym ... Mocne części muszą mieć ponadczasowe linie. Połączyć je z akcesoriami o różnych wpływach, takimi jak kredens z azjatycką esencją czy garncarstwo Berbera, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę.

 

Na podłodze, odważ się położyć: Połączenie klasycyzmu i rustykalność dekoru Virtuo Baita Blond w salonie z inspirowaną Azulejosem płytką Senso Provence Blue w kuchni. Stworzysz naturalne rozdzielenie pomiędzy tymi różnymi przestrzeniami i będziesz odżywiać swoją podróżującą duszę podczas pobytu w domu.

 

 

Salon

 

# PIĘKNE WNĘTRZA

 

Nasz wirtualny projekt Crepato Clear jest doskonale wyeksponowany w tym nowoczesnym i nieskrępowanym wnętrzu, gdzie przenosi cały swój ludowy i bohemiczny wymiar, wnosząc na podłogę ciepło i charakter. Poprzez swój design nadaje osobowość i blask nowoczesnemu wnętrzu. Oko skupia się na roślinnych dotykach światła, z obecnością zielników na ścianie i żywych roślin w metalowych doniczkach, dla uzyskania współczesnego i żywego efektu.

 

 

Biuro

Crepato Clear Design, Virtuo Collection

 

 

 

 

Podłogi Gerflor to wyjątkowe rozwiązania dla Twojego domu

Oszczędność czasu

Szybkie i łatwe w instalacji produkty o niewielkiej konserwacji

Made in France

Wszystkie nasze produkty są projektowane i wytwarzane w naszych dedykowanych zakładach w Prowansji

Środowisko

Nasze podłogi chronią zasoby planety i zdrowie ludzi

Minimum 10 lat gwarancji.

Gerflor jest przekonany, że nasze produkty są trwałe i wytrzymują próbę czasu