Wybrane dokumenty

Odbieraj bezpośrednio przez e-mail wszystkie dokumenty wybrane podczas przeglądania.

0
Twój wybór dokumentów
DOMOWE ROZWIĄZANIA PODŁOGOWE Zainspiruj się #2

Zainspiruj się #2: Natureland - blisko natury

 

"W firmie Gerflor kreatywność nie jest dziełem przypadku. Nie jest też intuicyjna ani spontaniczna. Kreatywność jest jak roślina, którą metodycznie i cierpliwie pielęgnujemy i karmimy każdego dnia. Podróżujemy po całym świecie w poszukiwaniu najnowszych trendów w modzie, wzornictwie i architekturze. Po powrocie z podróży tworzymy moodboardy z bogactwem stylów, kolorów i materiałów, które służą nam jako nieskończone źródło inspiracji do tworzenia nowych produktów. Stanowią one jeden z kluczowych surowców dla naszych przyszłych kolekcji. Są siłą napędową, która zasila naszą tożsamość marki i napędza Gerflor do konsekwentnego opracowywania coraz większej liczby unikalnych i innowacyjnych produktów.

Gino Venturelli, Gerflor Artistic Director

 

Jadalnia

 

# ŚWIATŁO & CIEPŁO NATURY

Natureland czerpie inspirację z lasów i mórz dalekiej Północy, a przede wszystkim z prostoty natury. W obliczu ekstremalnej urbanizacji niezbędne staje się ponowne połączenie z naszymi korzeniami: hojną, niezdyscyplinowaną i dziką przyrodą. Ten pełen świeżości trend w urządzaniu wnętrz wypełniony jest zielenią i słońcem,  marzeniem o kawałku ogrodu, balkonie, tarasie i spacerze w parku. To podróż do naszych korzeni, która pozwala nam zrelaksować się w domu. Główny materiał tego trendu? Drewno, na podłodze, w meblach i przedmiotach. W połączeniu z dodatkami z szlachetnych materiałów, takimi jak skóra, miedź, marmur i metal,  oferuje subtelne i eleganckie kontrasty, zapewniające miękką i spokojną atmosferę.

 

 Azienka

 

# WZORY, KOLORY I MATERIAŁY

Natureland sprawia, że Twoje wnętrze staje się kokonem, w którym chronisz się przed agresywnością intensywnego i odhumanizowanego życia w mieście. Odwróć się od ciemnego lasu, "przerobionych" materiałów, takich jak plastik, jasne i krzykliwe kolory. Jasne i naturalne drewno, gładkie meble, lazurowe stoły, krzesła o miękkich i zakrzywionych liniach, miękkie i wygodne tkaniny: narzuty, poduszki, otomany, grube dywany, tkaniny ... Każdy element wnętrza wabi swoim kształtem, by wślizgnąć się w nasze życie, kojąc nasze oczy, zmęczone zewnętrznym zgiełkiem.

 

Midnight Sun. Centralnym elementem tego trendu jest światło. Niech krąży swobodnie dzięki otwartym przestrzeniom, niech odbija się od ścian, które zapożyczają kolory nieba i ziemi: jasna biel, jasna szarość, wyblakły błękit, leśna zieleń ... Ale także szarość myszki lub pawiego błękitu poprzez drobne dotknięcia. Oddychaj, jesteś w domu.

 

OKIEM PROJEKTANTA

 

Projekty Baita i Linley z naszej kolekcji Virtuo są kluczowymi referencjami tego trendu: mocne i surowe dekory, które sprawiają wrażenie niezmodyfikowanego głębokiego drewna. Naturalne drewno, gładkie w dotyku, płynne dla oka, powietrzne. Ultramatowe wykończenie lakierem dodatkowo podkreśla surową i naturalną stronę dekoru, który jest dostępny we wszystkich nowych formatach XL. Oddychaj, jesteś na Przylądku Północnym, w otoczeniu wiekowych lasów, wrzosów i dzikich rzek. Jak mówi Gino Venturelli, "obawy związane z ochroną środowiska, odpowiedzialnością ekologiczną i ochroną przed odpadami ujawniły innowacyjne propozycje dekoracyjne stworzone przez sprytnych rzemieślników/inżynierów. Nic nie jest stracone, wszystko jest przekształcone! " Projektant

 

#ADVICE: MYŚL ZIELONO

Natureland jest inspirowany przez naturę, dlatego też zachęca do mieszania naturalnych materiałów. Duża lniana sofa, fotele rattanowe, poduszki w odcieniach żółci, zieleni i błękitu ... Rośliny zielone, aby uczynić całość jeszcze bardziej relaksującą. Końcowy efekt tej kompozycji? Wrażenie wielkiej świeżości i nowo odkryty spokój. 

 

Fotel

 

# PIĘKNE WNĘTRZA

W tym pokoju jest niewiele mebli a punktem przyciągającym wzrok jest ciemno zielony zagłówek pełniący też funkcję stolika nocnego, w tym samym kolorze co jedna ze ścian. Natura symbolicznie spowija łóżko, jest zieloną sceną do wypoczynku. Mnóstwo poduszek pokrytych płótnem i bawełną, rzuconych na łóżko z jasnego drewna, z jasnożółtą lnianą plecionką, wprowadza słońce i dobry nastrój. Ściany są puste, a przedmioty dekoracyjne wyrafinowane, co czyni ten pokój przytulnym i zmysłowym obrazem, zapraszającym nas do drzemki. 

 Ko

 

Gerflor, wybór trwałości

  • Nasze produkty Clic w 100% nadają się do recyklingu i wykonane są w 55 % z materiałów pochodzących z recyklingu.
  • 100% naszych odpadów poprodukcyjnych jest poddawanych recyklingowi i są przywracane do produkcji
  • Nasz proces recyklingu wtórnego, Second life, pozwala nam na zebranie 1500 ton odpadów rocznie.
  • Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty A+++, M1 oraz Flooscore, gwarantującey bardzo niską emisję lotnych związków organicznych (VOC), co zapewnia najlepszą jakość w Twoim domu.
Family

 

 

 

 

 

 

 

Podłogi Gerflor to wyjątkowe rozwiązania dla Twojego domu

Oszczędność czasu

Szybkie i łatwe w instalacji produkty o niewielkiej konserwacji

Made in France

Wszystkie nasze produkty są projektowane i wytwarzane w naszych dedykowanych zakładach w Prowansji

Środowisko

Nasze podłogi chronią zasoby planety i zdrowie ludzi

Minimum 10 lat gwarancji.

Gerflor jest przekonany, że nasze produkty są trwałe i wytrzymują próbę czasu