Wybrane dokumenty

Odbieraj bezpośrednio przez e-mail wszystkie dokumenty wybrane podczas przeglądania.

0
Twój wybór dokumentów
DOMOWE ROZWIĄZANIA PODŁOGOWE Zainspiruj się #2

Zainspiruj się #2: Sztuka, która ma znaczenie dla Folk Trendu

 

"Dla Gerflora kreatywność nie jest zjawiskiem okazjonalnym, intuicyjnym czy spontanicznym, ale schludną rośliną odżywianą każdego dnia, cierpliwie, metodycznie. Podróżujemy po świecie, aby poznać światowe trendy w projektowaniu, architekturze i modzie. Na zakończenie tej przygody budujemy nasze moodboardy: skondensowany przegląd stylów, kolorów i materiałów, które są nieskończonym źródłem inspiracji do tworzenia nowych produktów. Surowiec naszych przyszłych kolekcji jest tutaj. Niezbędny sok, który pielęgnuje tożsamość Gerflor dla coraz bardziej unikalnych i innowacyjnych produktów".

Gino Venturelli, Gerflor Artistic Director

 

Jadalnia

 

# ŚWIATŁO & CIEPŁO ZIEMI NATURALNEJ

Przyroda czerpie inspirację z lasów i mórz Północy, a przede wszystkim z prostoty natury. W obliczu ekstremalnej urbanizacji niezbędne staje się ponowne połączenie z naszymi korzeniami: hojną, niezdyscyplinowaną i dziką przyrodą; źródłem szczęśliwego, prostego i kolorowego środowiska. Ten witaminowy trend w dekoracji wypełniony jest zielenią i słońcem. To rodzaj domu, który otwiera swoje drzwi i zaprasza nas do wpuszczenia słońca i świeżego powietrza. Marzenie o kawałku ogrodu, balkonie, tarasie, spacerze w parku. To podróż do naszych korzeni, która pozwala nam zrelaksować się w domu. Główny materiał tego trendu? Drewno, na podłodze, w meblach i przedmiotach. W połączeniu z innymi szlachetnymi materiałami, takimi jak skóra, miedź, marmur i metal, poprzez przedmioty dekoracyjne i oświetlenie, to żywe malarstwo oferuje subtelne i eleganckie kontrasty, zapewniające miękką i spokojną atmosferę.

 

 Azienka

 

# WZORY, KOLORY I MATERIAŁY

Natureland sprawia, że Twoje wnętrze staje się kokonem, aby odpędzić agresywność i chłód ruchliwego i odhumanizowanego życia w mieście. Odwróć się od ciemnego lasu, "przerobionych" materiałów, takich jak plastik, jasne i krzykliwe kolory. Jasne i naturalne drewno, gładkie meble, lazurowe stoły, krzesła o miękkich i zakrzywionych liniach, miękkie i wygodne tkaniny: rzuty, poduszki, otomany, grube dywany, dziewiarstwo ... Każdy element dekoracji bawi się swoją okrągłością, by wślizgnąć się w nasze życie, jako pieszczota dla naszych oczu, zmęczonych zewnętrznym zgiełkiem.

 

Midnight Sun. Centralnym elementem tego trendu jest światło. Niech krąży swobodnie dzięki otwartym ściankom działowym i meblom bez drzwi, niech odbija się od ścian, które zapożyczają kolory nieba i ziemi: jasna biel, jasna szarość, wyblakły błękit, leśna zieleń ... Ale także szarość myszki lub pawiego błękitu poprzez drobne dotknięcia. Oddychaj, jesteś w domu.

 

OKIEM PROJEKTANTA

 

Projekty Baita i Linley z naszej kolekcji Virtuo są kluczowymi referencjami tego trendu: mocne i surowe dekory, które sprawiają wrażenie niezmodyfikowanego głębokiego drewna. Naturalne drewno, gładkie w dotyku, płynne dla oka, powietrzne. Ultramatowe wykończenie lakierem dodatkowo podkreśla surową i naturalną stronę dekoru, który jest dostępny we wszystkich nowych formatach XL. Oddychaj, jesteś na Przylądku Północnym, w otoczeniu wiekowych lasów, wrzosów i dzikich rzek. Jak mówi Gino Venturelli, "obawy związane z ochroną środowiska, odpowiedzialnością ekologiczną i ochroną przed odpadami ujawniły innowacyjne propozycje dekoracyjne stworzone przez sprytnych rzemieślników/inżynierów. Nic nie jest stracone, wszystko jest przekształcone! " Projektant

 

#RADA: MYŚL ZIELONO

Natureland jest inspirowany przez naturę, dlatego też zachęca do mieszania naturalnych materiałów. Duża lniana sofa, fotele rattanowe, poduszki w odcieniach żółci, zieleni i błękitu ... Końcowy efekt tej kompozycji? Rośliny zielone, aby uczynić całość jeszcze bardziej wypoczętą. Wyjdzie z tego skojarzenia wrażenie wielkiej świeżości, i nowo odkryty spokój. Trend Natureland jest również etyczną dekoracją z coraz bardziej zieloną kreatywnością!

 

Fotel

 

# PIĘKNE WNĘTRZA

W tym pokoju nie ma żadnych mebli, ale leśno-zielona podstawa narożna jako stolik nocny, w tym samym kolorze co jedna ze ścian. Natura symbolicznie spowija łóżko: sypialnia, z jej przytulną strukturą, jest zieloną scenerią. Mnóstwo poduszek pokrytych płótnem i bawełną, rzuconych na łóżko z jasnego drewna, z jasnożółtą lnianą plecionką, aby wprowadzić słońce i dobry nastrój rano. Ściany są gołe, a przedmioty wyrafinowane, co czyni ten pokój słodkim i zmysłowym obrazem, zapraszającym nas do drzemki. 

 Ko

 

Gerflor, wybór trwałości

  • Nasze produkty Clic w 100% nadają się do recyklingu i wykonane są w 55 % z materiałów pochodzących z recyklingu.
  • 100% naszych odpadów poprodukcyjnych jest poddawanych recyklingowi i są przywracane do produkcji
  • Nasz proces recyklingu wtórnego, Second life, pozwala nam na zebranie 1500 ton wiórów rocznie.
  • Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat flooscore, gwarantujący bardzo niską emisję lotnych związków organicznych (VOC), co zapewnia najlepszą jakość w Twoim domu.
Family

 

 

 

 

 

 

 

Podłogi Gerflor to wyjątkowe rozwiązania dla Twojego domu

Oszczędność czasu

Szybkie i łatwe w instalacji produkty o niewielkiej konserwacji

Made in France

Wszystkie nasze produkty są projektowane i wytwarzane w naszych dedykowanych zakładach w Prowansji

Środowisko

Nasze podłogi chronią zasoby planety i zdrowie ludzi

Minimum 10 lat gwarancji.

Gerflor jest przekonany, że nasze produkty są trwałe i wytrzymują próbę czasu