Wybrane dokumenty

Odbieraj bezpośrednio przez e-mail wszystkie dokumenty wybrane podczas przeglądania.

0
Twój wybór dokumentów
DOMOWE ROZWIĄZANIA PODŁOGOWE Zainspiruj się #3

zainspiruj się #3 : Prisma, doskonałe linie

 

"Dla Gerflora kreatywność nie jest zjawiskiem okazjonalnym, intuicyjnym czy spontanicznym, ale schludną rośliną odżywianą każdego dnia, cierpliwie, metodycznie. Podróżujemy po świecie, aby poznać światowe trendy w projektowaniu, architekturze i modzie. Na zakończenie tej przygody budujemy nasze moodboardy: skondensowany przegląd stylów, kolorów i materiałów, które są nieskończonym źródłem inspiracji do tworzenia nowych produktów. Surowiec naszych przyszłych kolekcji jest tutaj. Niezbędny sok, który pielęgnuje tożsamość Gerflor dla coraz bardziej unikalnych i innowacyjnych produktów".

Gino Venturelli, Gerflor Artistic Director

Kanapa

 Kolor Fishbone, Kolekcja Senso Self-Adhesive

# HIPNOTYCZNA MOC PRISMA

Prisma inspiruje się geometrycznymi liniami gigantycznych miast, budując nowy sposób jej życia. Od wielu lat geometryczny wzór staje się modną figurą na podłodze. Będąc całkowicie współczesną i retro, trend ten pozwala nadać pomieszczeniom nowe definicje poprzez ich restrukturyzację. Paleta kolorów i wzorów jest duża i wnosi prawdziwy dynamizm w każdą przestrzeń.

Prisma, do początków projektowania. Formy geometryczne we wzornictwie pojawiają się w latach dwudziestych XX wieku wraz z ruchem Art Deco. Można je odnaleźć później, w latach siedemdziesiątych, z większością okrągłych kształtów. Będą ewoluować stopniowo wraz z pojawieniem się nowych technologii i nowoczesnej grafiki, czerpiąc inspirację z motywów wschodnich, afrykańskich czy skandynawskich, dla zawsze bardziej kolorowej fantazji.

 

Rzut

Graphic Latina Design, Collection Virtuo

 

#WZORY, KOLORY I MATERIAŁY

Rytm, nowoczesność: trend Prisma jest minimalistyczny we wzorach, ale jego wizualna powtarzalność czyni go mocnym elementem wystroju Twojego domu. Właściwa równowaga? Jak zawsze, kojarząc ją z innymi rodzajami trendów i stylów. Trend geometryczny pozwala na wprowadzenie wzornictwa i koloru do eleganckiego lub bardzo współczesnego wnętrza, lub obudzić bardziej tradycyjne wnętrza, z meblami i akcesoriami z naturalnych materiałów.

 

Prisma nie ogranicza się do prostych linii i witaminowych kolorów. Zaprasza również trójkąty, kostki perspektywiczne, diamenty i inne sześciokąty. Od ozdobnych poduszek po oprawy oświetleniowe, od bielizny pościelowej po tapety - elementy graficzne podkreślają i wymyślają się na nowo. Są dynamiczne, eleganckie i pasują do wszystkich rodzajów wnętrz, nadając indywidualny charakter i siłę Twojemu wystrojowi. Na podłodze znajdziecie je Państwo w szczególności w pastelowej siatce naszej "Latiny graficznej", w Kolekcji Virtuo oraz w jodełkowych wzorach naszego koloru "Rybia ość" z Kolekcji Senso.

 

OKIEM PROJEKTANTA

"Z Prismą wychodzimy z ogólnego trendu, zwracając się raczej ku imitacji natury lub przedmiotów rzemieślniczej produkcji. Te geometryczne i hipnotyczne efekty, nawet kalejdoskopowe, to prawdziwe trompe-l'oeil wizualne, stworzone przez i dla mężczyzn. Brzmią jak potężne mantry, które nazywają siłę twórczą, która jest w nas". Gino Venturelli, dyrektor artystyczny Gerflora. Projektant

 

 

#THE ADVICE: POSTAWIĆ NA DAMIERA

Bardzo modny, szachownicowy wzór jest jednym z filarów trendu geometrycznego: dzięki efektowi perspektywy wprowadza głębię do pomieszczenia, dając poczucie większej przestrzeni, a przeplatanie się linii nadaje dynamizmu naszym wnętrzom. Wielkość płytek jest zmienna: od małych płytek jak mozaika do większych lub XXL. W firmie Gerflor, dajemy Ci możliwość wyboru rozmiaru! Nasze gigantyczne "Czarna Płytka" i "Biała Płytka" są mieszane w nieskończoność dla uzyskania efektu graficznego i retro, bardzo dobrze pasują do zabytkowej łazienki. Połącz ten wystrój z pazurową wanną i białą płytką ścienną w kratkę, inspirowaną paryskim metrem, aby uzyskać szykowny i niepowtarzalny wygląd.

 

P Ytka

 

#PIĘKNE WNĘTRZE

Wszystko dobrze z tą łazienką! Na ścianie jest płytka w metrze, musi być dekoracja. Typowo paryski, ta powłoka stała się niezbędna w naszych domach i mieszkaniach na ścianach kuchni lub łazienek. Nadaje się do wszystkich rodzajów wnętrz: przemysłowych, nowoczesnych, zabytkowych ... Obecny wygląd to połączenie bardzo retro mosiężnych luster i wanny biodrowej, z nowoczesnym designem surowego drewna i nowoczesnością naszej geometrycznej podłogi winylowej Kaleido Clear. Gwieździste płytki ścienne stanowią dopełnienie zespołu dekoracyjnego, który jest zarówno harmonijny, jak i niepowtarzalny.

 

łazienka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podłogi Gerflor to wyjątkowe rozwiązania dla Twojego domu

Oszczędność czasu

Szybkie i łatwe w instalacji produkty o niewielkiej konserwacji

Made in France

Wszystkie nasze produkty są projektowane i wytwarzane w naszych dedykowanych zakładach w Prowansji

Środowisko

Nasze podłogi chronią zasoby planety i zdrowie ludzi

Minimum 10 lat gwarancji.

Gerflor jest przekonany, że nasze produkty są trwałe i wytrzymują próbę czasu