Wybrane dokumenty

Odbieraj bezpośrednio przez e-mail wszystkie dokumenty wybrane podczas przeglądania.

0
Twój wybór dokumentów
DOMOWE ROZWIĄZANIA PODŁOGOWE Zainspiruj się #4

Zainspiruj się #4 :

"W firmie Gerflor kreatywność nie jest dziełem przypadku. Nie jest też intuicyjna ani spontaniczna. Kreatywność jest jak roślina, którą metodycznie i cierpliwie pielęgnujemy i karmimy każdego dnia. Podróżujemy po całym świecie w poszukiwaniu najnowszych trendów w modzie, wzornictwie i architekturze. Po powrocie z podróży tworzymy moodboardy z bogactwem stylów, kolorów i materiałów, które służą nam jako nieskończone źródło inspiracji do tworzenia nowych produktów. Stanowią one jeden z kluczowych surowców dla naszych przyszłych kolekcji. Są siłą napędową, która zasila naszą tożsamość marki i napędza Gerflor do konsekwentnego opracowywania coraz większej liczby unikalnych i innowacyjnych produktów."

Gino Venturelli, Gerflor Artistic Director

 

 

Romantik Pic 2020

 

# NEW DADA : NIECH ŻYJĄ LATA DWUDZIESTE!

Gotowy na podróż w czasie? Szykowny i wyrafinowany, trend New Dada odgrywa rolę nostalgii i pewnego smaku dawnych lat, synonimu ultra elegancji: miękkie i skontrastowane materiały, ciemne kolory, meble o stonowanych i eleganckich liniach bezpośrednio inspirowane ruchem Art Deco, fachowo opracowane zawieszenia łączące brąz, żelazo i złocenie...

Kiedy obiekt jest królem. Błyszczące bogactwow stylu Gatsby'ego opiera się w dużej mierze na wyrafinowaniu obiektów.  Nieregularnie ukształtowane stoły, lampy Vernera Pantona, koce musztardowe, butelki po perfumach, lampy pokryte perłowymi naszyjnikami i fazowane lustra ... Luksus i estetyka to kluczowe słowa tego ruchu, w którym każdy przedmiot jest małym dziełem sztuki. 

Turkus

#WZORY, KOLORY I MATERIAŁY

Jeśli chodzi o kolory, trend stawia na delikatność wiolonczeli, głębię leśnej zieleni i gęstość bordeaux, tworząc ultra eleganckie kontrasty. Oryginalne kolory, które bardzo dobrze sprawdzają się w wyrafinowanym salonie lub sypialni. Barokowe i suave formy są dodawane: czarne arabeski na złoconym tle, obrazy kubistyczne, stylizowane trójkąty ... Bogate tkaniny i materiały, takie jak aksamit lub jedwab, są używane do tworzenia efektów teksturowanych, haftów itp. Niech błyszczą drobiazgami polerowanego mosiądzu, brązu lub miedzi. Marmur, poprzez drobne detale lub na podłodze, wnosi swój ponadczasowy i klasyczny wymiar do każdej przestrzeni.

 

OKIEM PROJEKTANTA- New Dada

Model Lorca z naszej kolekcji Virtuo LVT, zainspirowany płytkami cementowymi typu "time-lapse", to przyciągająca wzrok barokowa estetyka: prezentuje wybujałe arabeskowe wzory na nowoczesnym tle wyblakłych odcieni szarości lub błękitu. Dostępna w dużym formacie (45,7 cm x 91,4 cm) dla uzyskania jeszcze bardziej efektownego efektu, Lorca wyróżnia się jako jeden z flagowych modeli Folk Trendu w kolekcji Virtuo. Wanna

 

#THE ADVICE: UBIERZ SWOJE ŚCIANY

Wild

 

#PIĘKNE WNĘTRZE

Wszystko tu idealnie wpisuje się w trend New Dada: bogate materiały (skóra, kute żelazo, złocenie...), silna obecność geometrycznych wzorów, surowe i dynamiczne formy, zwłaszcza w podłodze i dywanie, kształty w ciągłym ruchu (od kółek stóp stolika do kubków żyrandoli), hipnotyczne arabeski puf, miejsce nadane szklanym naczyniom w dekoracji i dominujące kolory (zwłaszcza niebieski i musztardowy).

New Dada 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podłogi Gerflor to wyjątkowe rozwiązania dla Twojego domu

Oszczędność czasu

Szybkie i łatwe w instalacji produkty o niewielkiej konserwacji

Made in France

Wszystkie nasze produkty są projektowane i wytwarzane w naszych dedykowanych zakładach w Prowansji

Środowisko

Nasze podłogi chronią zasoby planety i zdrowie ludzi

Minimum 10 lat gwarancji.

Gerflor jest przekonany, że nasze produkty są trwałe i wytrzymują próbę czasu