Wybrane dokumenty

Odbieraj bezpośrednio przez e-mail wszystkie dokumenty wybrane podczas przeglądania.

0
Twój wybór dokumentów
DOMOWE ROZWIĄZANIA PODŁOGOWE Zainspiruj się #4

Zainspiruj się #4 :

"Dla Gerflora kreatywność nie jest zjawiskiem okazjonalnym, intuicyjnym czy spontanicznym, ale schludną rośliną odżywianą każdego dnia, cierpliwie, metodycznie. Podróżujemy po świecie, aby poznać światowe trendy w projektowaniu, architekturze i modzie. Na zakończenie tej przygody budujemy nasze moodboardy: skondensowany przegląd stylów, kolorów i materiałów, które są nieskończonym źródłem inspiracji do tworzenia nowych produktów. Surowiec naszych przyszłych kolekcji jest tutaj. Niezbędny sok, który pielęgnuje tożsamość Gerflor dla coraz bardziej unikalnych i innowacyjnych produktów".

Gino Venturelli, Gerflor Artistic Director

 

 

Romantik Pic 2020

 

# NEW DADA : NIECH ŻYJĄ RYCZĄCE DWUDZIESTKI 

Gotowy na podróż w czasie? Szykowny i wyrafinowany, trend New Dada odgrywa rolę nostalgii i pewnego smaku dawnych lat, synonimu ultra elegancji: miękkie i skontrastowane materiały, ciemne kolory, meble o stonowanych i eleganckich liniach bezpośrednio inspirowane ruchem Art Deco, fachowo opracowane zawieszenia łączące brąz, żelazo i złocenie...

Kiedy obiekt jest królem. Błyszczące bogactwo tego bardzo wielkiego trendu Gatsby'ego opiera się w dużej mierze na wyrafinowaniu obiektów z cycami. Nieregularnie ukształtowane stoły, lampy Vernera Pantona, koce musztardowe, butelki po perfumach, lampy pokryte perłowymi naszyjnikami, dłuta i fazowane lustra ... Luksus i estetyka to kluczowe słowa tego ruchu, w którym każdy przedmiot jest małym dziełem sztuki. 

Turkus

#WZORY, KOLORY I MATERIAŁY

Jeśli chodzi o kolory, trend stawia na delikatność wiolonczeli, głębię leśnej zieleni i gęstość bordeaux, tworząc ultra eleganckie kontrasty. Oryginalne kolory, które bardzo dobrze sprawdzają się w wyrafinowanym salonie lub sypialni. Barokowe i suave formy są dodawane: czarne arabeski na złoconym tle, obrazy kubistyczne, stylizowane trójkąty ... Bogate tkaniny i materiały, takie jak aksamit lub jedwab, są używane do tworzenia efektów teksturowanych, hafty i kapitały itp. Niech błyszczą drobiazgami polerowanego mosiądzu, brązu lub miedzi. Marmur w końcu, poprzez drobne dotknięcia lub na ziemi, wnosi swój ponadczasowy i klasyczny wymiar do każdej przestrzeni.

 

OKIEM PROJEKTANTA- New Dada

Model Lorca z naszej kolekcji Virtuo LVT, zainspirowany płytkami cementowymi typu "time-lapse", to przyciągająca wzrok barokowa estetyka: prezentuje wybujałe arabeskowe wzory na nowoczesnym tle wyblakłych odcieni szarości lub błękitu. Dostępna w dużym formacie (45,7 cm x 91,4 cm) dla uzyskania jeszcze bardziej efektownego efektu, Lorca wyróżnia się jako jeden z flagowych modeli Folk Trendu w kolekcji Virtuo. Wanna

 

#THE ADVICE: UBIERZ SWOJE ŚCIANY

Wild

 

#PIĘKNE WNĘTRZE

Wszystko tu idealnie wpisuje się w trend New Dada: bogate materiały (skóra, kute żelazo, złocenie...), silna obecność geometrycznych wzorów, surowe i dynamiczne formy, zwłaszcza w podłodze i dywanie, kształty w ciągłym ruchu (od kółek stóp stolika do kubków żyrandoli), hipnotyczne arabeski puf, miejsce nadane szklanym naczyniom w dekoracji i dominujące kolory (zwłaszcza niebieski i musztardowy).

New Dada 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podłogi Gerflor to wyjątkowe rozwiązania dla Twojego domu

Oszczędność czasu

Szybkie i łatwe w instalacji produkty o niewielkiej konserwacji

Made in France

Wszystkie nasze produkty są projektowane i wytwarzane w naszych dedykowanych zakładach w Prowansji

Środowisko

Nasze podłogi chronią zasoby planety i zdrowie ludzi

Minimum 10 lat gwarancji.

Gerflor jest przekonany, że nasze produkty są trwałe i wytrzymują próbę czasu