Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-header-sub-segment-manufacturing-indus

Pokrycia ścienne i podłogowe z PCW dla przemysłu produkcyjnego

Przemysł motoryzacyjny, lotniczy, tekstylny, papierniczy, tworzyw sztucznych itp.: W celu spełnienia wymagań fabryk firma Gerflor projektuje pokrycia ścienne i podłogowe, które są bardzo wytrzymałe i redukują uciążliwości akustyczne. Nasze gamy uszczelnień mocowanych bezklejowo są szczególnie łatwe w montażu i utrzymaniu.

Ułatwianie życia w fabrykach

Stawiają one duże wymagania: przy dużych obciążeniach, hałasie i zagrożeniach, tereny przemysłowe wymagają praktycznych i wytrzymałych pokryć ściennych i podłogowych. Nasze gamy zaprojektowane specjalnie dla przemysłu spełniają wyzwania, przed którymi stoją fabryki:

  • Łatwa instalacja i konserwacja najbardziej wydajnych wykładzin podłogowych na rynku: uszczelnienia, gamy mocowane bezklejowo
  • Nasze podłogi jest odporna na ogromne obciążenia: do 70 kg/cm2 obciążeń statycznych i dynamicznych na naszych płytkach przeznaczonych dla obszarów ruchu o dużym natężeniu
  • Ochrona słuchu dla pracowników dzięki redukcji przez nasze podłogi uciążliwości akustycznych związanych z uderzeniami, toczeniem się lub odgłosami kroków
  • Zwiększona wydajność i bezpieczeństwo fabryki dzięki opcji tworzenia i zmiany stref dzięki 40 kolorom oferowanym w gamie GTI Max

 

technical tiles industry

Podłogi

Płytki techniczne - Polecane produkty

Płytki techniczne

GTI MAX CONNECT

"Czyste" pokoje, Płytki techniczne

GTI MAX CLEANTECH

ESD, Płytki techniczne

GTI EL5 CONNECT

Ściany - Polecane produkty

Ściana

MURAL CLUB

System prysznicowy, Ściana

MURAL CALYPSO

Mural Calypso - Product thumbnail

Ściana

DECOCLEAN PANEL PVC

Dowiedz się więcej na temat innych obszarów naszej wiedzy specjalistycznej z zakresu przemysłu

Gerflor jest zaangażowany w ochronę środowiska
we care / we act

Zespół Gerflor zawsze stawiał w centrum zainteresowania klientów i środowisko.
Nasze pokrycia podłogowe, rozwiązania ścienne i elementy wykończeniowe są zaprojektowane tak, aby służyły jak najdłużej, ułatwiały życie użytkownikom i chroniły ich zdrowie. Są one również przyjazne dla środowiska, zarówno w sposobie ich projektowania, jak i w opcjach dostępnych po zakończeniu ich użytkowania.

Odkryj nasze zobowiązania
gerflor-img-environnement.jpg
Gerflor zawsze z Tobą
Serwis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady dla swoich projektów? Skontaktuj się z zespołem Gerflor, aby uzyskać wsparcie bliskie Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami
Gerflor by your side

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.

Zobacz produkty, które są obecnie dostępne również bezpośrednio w magazynie w Polsce