Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-header-segment-industry

Pokrycia podłogowe z PVC do zastosowań przemysłowych i handlowych

Firma Gerflor dysponuje 70-letnią wiedzą specjalistyczną w dziedzinie wykładzin podłogowych z PVC dla przemysłu i zastosowań specjalnych. Opracowuje produkty spełniające najwyższe wymagania producentów w zakresie bezpieczeństwa, jakości i odporności. Co nas wyróżnia? Dzięki naszym 5 działom badawczo-rozwojowym oferujemy klientom innowacyjne rozwiązania, aby sprostać ich problemom występującym w przemyśle i spełnić wymagania przepisów obowiązujących we Francji i za granicą. 

Gwarancja bezpieczeństwa i jakości dla producentów

Wytrzymują ekstremalne obciążenia w fabrykach, kontrolują zanieczyszczenia w przemyśle farmaceutycznym lub ułatwiają konserwację w przemyśle zaawansowanych technologii: produkty Gerflor rozwiązują różne problemy występujące w przemyśle. Dzięki pokryciom ściennym i podłogowym o najwyższych parametrach technicznych gwarantujemy: 

  • Bezpieczeństwo zintegrowanych produktów ochrony elektrostatycznej (ESD) 
  • Niezawodność pokryć podłogowych przystosowanych do ekstremalnego ruchu, wilgotności lub substancji chemicznych
  • Jakość produktów zmniejszających uciążliwość akustyczną oraz poprawiających ergonomię i komfort 
technical tiles industry

Zapewniamy specjalistyczne wsparcie techniczne

Dysponując 160 inżynierami zajmującymi się badaniem nowych produktów podłogowych, pokierujemy Cię w projektowaniu produktów spełniających Twoje wymagania: 

  • Odpowiadanie na problemy techniczne dzięki 150 aktywnym patentom zapewniającym najskuteczniejsze rozwiązania 
  • Zgodność z przepisami francuskimi i międzynarodowymi 
gerflor-segment-industry-bloc-2

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów dla przemysłu?

Pobierz broszurę

Download
gerflor-guide-industry-vignette.jpg
Gerflor is committed to the environment
we care / we act

Gerflor teams have always put customers and the environment at the center of their concerns.
Our floor coverings, wall solutions and finishing elements are designed to last as long as possible, to make life easier for users, and to preserve their health. They are also environmentally friendly, both in the way they are designed and in the options available at the end of their lives.

Discover our commitments
gerflor-img-environnement.jpg
Gerflor at your side
Services

Do you have a question? Do you need some advice for your projects? Contact the Gerflor teams for a support close to your business.

Contact us
Gerflor by your side

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.