Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-header-segment-industry

Pokrycia podłogowe z PVC do zastosowań przemysłowych i handlowych

Firma Gerflor dysponuje 70-letnią wiedzą specjalistyczną w dziedzinie wykładzin podłogowych z PVC dla przemysłu i zastosowań specjalnych. Opracowuje produkty spełniające najwyższe wymagania producentów w zakresie bezpieczeństwa, jakości i odporności. Co nas wyróżnia? Dzięki naszym 5 działom badawczo-rozwojowym oferujemy klientom innowacyjne rozwiązania, aby sprostać ich problemom występującym w przemyśle i spełnić wymagania przepisów obowiązujących we Francji i za granicą. 

Gwarancja bezpieczeństwa i jakości dla producentów

Wytrzymują ekstremalne obciążenia w fabrykach, kontrolują zanieczyszczenia w przemyśle farmaceutycznym lub ułatwiają konserwację w przemyśle zaawansowanych technologii: produkty Gerflor rozwiązują różne problemy występujące w przemyśle. Dzięki pokryciom ściennym i podłogowym o najwyższych parametrach technicznych gwarantujemy: 

  • Bezpieczeństwo zintegrowanych produktów ochrony elektrostatycznej (ESD) 
  • Niezawodność pokryć podłogowych przystosowanych do ekstremalnego ruchu, wilgotności lub substancji chemicznych
  • Jakość produktów zmniejszających uciążliwość akustyczną oraz poprawiających ergonomię i komfort 
technical tiles industry

Zapewniamy specjalistyczne wsparcie techniczne

Dysponując 160 inżynierami zajmującymi się badaniem nowych produktów podłogowych, pokierujemy Cię w projektowaniu produktów spełniających Twoje wymagania: 

  • Odpowiadanie na problemy techniczne dzięki 150 aktywnym patentom zapewniającym najskuteczniejsze rozwiązania 
  • Zgodność z przepisami francuskimi i międzynarodowymi 
gerflor-segment-industry-bloc-2

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów dla przemysłu?

Pobierz broszurę

Download
gerflor-guide-industry-vignette.jpg
Gerflor jest zaangażowany w ochronę środowiska
we care / we act

Zespół Gerflor zawsze stawiał w centrum zainteresowania klientów i środowisko.
Nasze pokrycia podłogowe, rozwiązania ścienne i elementy wykończeniowe są zaprojektowane tak, aby służyły jak najdłużej, ułatwiały życie użytkownikom i chroniły ich zdrowie. Są one również przyjazne dla środowiska, zarówno w sposobie ich projektowania, jak i w opcjach dostępnych po zakończeniu ich użytkowania.

Odkryj nasze zobowiązania
gerflor-img-environnement.jpg
Gerflor zawsze z Tobą
Serwis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady dla swoich projektów? Skontaktuj się z zespołem Gerflor, aby uzyskać wsparcie bliskie Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami
Gerflor by your side

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.

Zobacz produkty, które są obecnie dostępne również bezpośrednio w magazynie w Polsce