Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
51743702113_49dbc2e0d1_k_1.jpg

" Przejdź na Gerflor": Lider produktów do pokryć podłogowych

Gerflor jest specjalistą i światowym liderem w sektorze elastycznych pokryć podłogowych.
Grupa projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty do podłóg i ich wykończeń. Gerflor jest już obecny w ponad 100 krajach, a jego rozwój na całym świecie trwa nadal.

Korporacja

Dostawca produktów przyjaznych dla środowiska

Poprzez certyfikację ISO14001 wszystkich swoich zakładów produkcyjnych, Gerflor dąży do bycia bezbłędnym w zakresie jakości środowiskowej swoich produktów. Gerflor nie tylko rozwinął wykorzystanie materiałów z recyklingu we wszystkich swoich liniach produktów, ale także opracował nową gamę podłóg luźno układanych, które minimalizują użycie kleju i sprawiają, że odzyskanie i recykling produktu po jego zakończeniu jest znacznie łatwiejsze. Dzięki łatwości w utrzymaniu, nasze produkty przyczyniają się do certyfikacji środowiskowej projektów naszych klientów.

gerflor-chutes-recyclage.jpg

Profesjonalny i zaangażowany zespół

Kobiety i mężczyźni zatrudnieni w Grupie Gerflor są naszym najcenniejszym zasobem. Ich entuzjazm i zaangażowanie w sukces naszych klientów jest naszym głównym atutem. Kierują się silnymi wartościami, takimi jak śmiałość, szacunek, życzliwość, poczucie partnerstwa.

rs35990_reunion-2.jpg

Pasja w dążeniu do sukcesu naszych klientów

Nasza marka jest naszą obietnicą; rośnie dzięki pozytywnym doświadczeniom, jakie otrzymują od niej konsumenci. Ta obietnica zobowiązuje nas codziennie do zagwarantowania naszym klientom najwyższej jakości i konkurencyjności.

rs74294_white_lead_shadow_grey.jpg
Gerflor jest zaangażowany w ochronę środowiska
we care / we act

Zespół Gerflor zawsze stawiał w centrum zainteresowania klientów i środowisko.
Nasze pokrycia podłogowe, rozwiązania ścienne i elementy wykończeniowe są zaprojektowane tak, aby służyły jak najdłużej, ułatwiały życie użytkownikom i chroniły ich zdrowie. Są one również przyjazne dla środowiska, zarówno w sposobie ich projektowania, jak i w opcjach dostępnych po zakończeniu ich użytkowania.

Odkryj nasze zobowiązania
gerflor-img-environnement.jpg
Gerflor zawsze z Tobą
Serwis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady dla swoich projektów? Skontaktuj się z zespołem Gerflor, aby uzyskać wsparcie bliskie Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami
Gerflor by your side

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.

Zobacz produkty, które są obecnie dostępne również bezpośrednio w magazynie w Polsce