Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
51743702113_49dbc2e0d1_k_1.jpg

" Przejdź na Gerflor": Lider produktów do pokryć podłogowych

Gerflor jest specjalistą i światowym liderem w sektorze elastycznych pokryć podłogowych.
Grupa projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty do podłóg i ich wykończeń. Gerflor jest już obecny w ponad 100 krajach, a jego rozwój na całym świecie trwa nadal.

Korporacja

Dostawca produktów przyjaznych dla środowiska

Poprzez certyfikację ISO14001 wszystkich swoich zakładów produkcyjnych, Gerflor dąży do bycia bezbłędnym w zakresie jakości środowiskowej swoich produktów. Gerflor nie tylko rozwinął wykorzystanie materiałów z recyklingu we wszystkich swoich liniach produktów, ale także opracował nową gamę podłóg luźno układanych, które minimalizują użycie kleju i sprawiają, że odzyskanie i recykling produktu po jego zakończeniu jest znacznie łatwiejsze. Dzięki łatwości w utrzymaniu, nasze produkty przyczyniają się do certyfikacji środowiskowej projektów naszych klientów.

gerflor-chutes-recyclage.jpg

Profesjonalny i zaangażowany zespół

Kobiety i mężczyźni zatrudnieni w Grupie Gerflor są naszym najcenniejszym zasobem. Ich entuzjazm i zaangażowanie w sukces naszych klientów jest naszym głównym atutem. Kierują się silnymi wartościami, takimi jak śmiałość, szacunek, życzliwość, poczucie partnerstwa.

rs35990_reunion-2.jpg

Pasja w dążeniu do sukcesu naszych klientów

Nasza marka jest naszą obietnicą; rośnie dzięki pozytywnym doświadczeniom, jakie otrzymują od niej konsumenci. Ta obietnica zobowiązuje nas codziennie do zagwarantowania naszym klientom najwyższej jakości i konkurencyjności.

rs74294_white_lead_shadow_grey.jpg
Gerflor is committed to the environment
we care / we act

Gerflor teams have always put customers and the environment at the center of their concerns.
Our floor coverings, wall solutions and finishing elements are designed to last as long as possible, to make life easier for users, and to preserve their health. They are also environmentally friendly, both in the way they are designed and in the options available at the end of their lives.

Discover our commitments
gerflor-img-environnement.jpg
Gerflor at your side
Services

Do you have a question? Do you need some advice for your projects? Contact the Gerflor teams for a support close to your business.

Contact us
Gerflor by your side

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.