Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
cr_40_-_5_welding_rods_-_product_thumbnail.jpg

Sznur do spawania: znajdź sznur do spawania pasujący do podłogi

Nasze sznury do spawania idealnie komponują się z naszymi podłogami. W wyszukiwarce poniżej można znaleźć sznur idealnie pasujący do danej podłogi. Niezależnie od tego, czy zaczniesz od wyboru podłogi, czy sznura do spawania, znajdziesz produkty pasujące do siebie idealnie.

Znajdź pasujący do siebie sznur do spawania / podłogę

Znajdź sznur pasujący do wykładziny

Wybierz produkt, następnie kolor i kliknij przycisk "Zatwierdź", aby odkryć pasujący sznur spawalniczy

oraz

Znajdź sznur pasujący do wykładziny

Wybierz produkt, następnie kolor i kliknij przycisk "Zatwierdź", aby odkryć pasujący sznur spawalniczy

Dwie metody spawania wykładzin podłogowych Gerflor

Gerflor oferuje dwa rodzaje rozwiązań, jeśli chodzi o spawanie wykładzin: spawanie na gorąco i na zimno.

Na czym polega spawanie na gorąco

Sznur do spawania jest umieszczany pomiędzy dwiema powierzchniami, a następnie podgrzewany. Rosnąca temperatura topi sznur, co skutkuje jego mocnym połączeniem z wykładziną.
Spawanie na gorąco stosuje się w przypadku wszystkich rodzajów podłóg PCV, listew przypodłogowych, wykładzin sportowych i parkietowych. Dzięki swoim specjalnym właściwościom ten rodzaj montażu zapewnia doskonałe uszczelnienie i jest niezbędny w pomieszczaniach narażonych na wilgoć, kuchniach przemysłowych, w przypadku podłóg sportowych itp

Na czym polega spawanie na zimno

Spawanie na zimno polega na umieszczeniu specjalnego produktu pomiędzy dwoma lekko rozchylonymi brytami wykładziny.
Spawanie na zimno może być stosowane w przypadku wszystkich rodzajów podłóg winylowych w rolkach, z wyjątkiem wykładzin homogenicznych. Ten rodzaj montażu jest szybki, a oszczędność czasu może sięgać 50% w porównaniu do tradycyjnego spawania z użyciem sznura.
Spawanie na zimno z użyciem produktu na bazie wody jest ekologiczne i eliminuje wszelkie problemy związane z przechowywaniem sznurów do spawania. Nie wymaga również żadnego specjalistycznego sprzętu, wystarczy prosty klej dwuskładnikowy.

.

rs16086_accessories-scr_1.jpg
Gerflor zawsze z Tobą
Serwis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady dla swoich projektów? Skontaktuj się z zespołem Gerflor, aby uzyskać wsparcie bliskie Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami
Gerflor by your side

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.

Zobacz produkty, które są obecnie dostępne również bezpośrednio w magazynie w Polsce