Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-header-healthcare

Służba zdrowia: podłogi do placówek służby zdrowia

Firma Gerflor od ponad 70 lat zaopatruje placówki służby zdrowia w materiały podłogowe, a także w okładziny do ochrony ścian, poręcze, narożniki, odbojniki itd.

Co zapewnia wyjątkowość produktów z naszej oferty? Serie produktów są znakomicie dostosowane do wymagań klienta, ułatwiając przemieszczanie i konserwację oraz poprawiając samopoczucie pacjentów i zwiększając ich bezpieczeństwo.

Zobacz przykładowe produkty

Ułatwienie codziennego życia pracowników służby zdrowia

Mając świadomość wymagań i ścisłych ograniczeń pracowników służby zdrowia, możemy zaoferować im produkty dostosowane do wyzwań, z którymi muszą się mierzyć:

  • Łatwość przemieszczania: łatwe poruszanie się w chodzikach i na wózkach oraz przetaczanie łóżek na kółkach
  • Higiena i łatwość pielęgnacji: odporne na zabrudzenia i łatwe do pielęgnacji materiały podłogowe i do ochrony ścian, całkowicie wodoszczelne pomiędzy powierzchniami, znakomite właściwości antybakteryjne i antywirusowe
  • Konserwacja obiektów: łatwość renowacji dzięki instalowaniu pokryć podłogowych w ruchliwych miejscach bez żadnych zakłóceń
  • Odporność: trwałe materiały podłogowe odporne na wzmożony ruch i duże obciążenia
gerflor-segment-healthcare-bloc-1.jpg

Połączenie bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia

Nasza wiedza nt. sektora służby zdrowia pozwala nam też na opracowywanie produktów zwiększających bezpieczeństwo i komfort wszystkich pacjentów:

  • Komfort akustyczny: materiały podłogowe redukujące emisję hałasu oraz odgłosy uderzeń nad podłogą i w samą podłogę
  • Styl obiektów: szeroka gama wzorów i kolorów okładzin ściennych i podłogowych, kolekcje dostosowane do wymagań osób z różnymi chorobami i demencją, możliwość opracowania lub dostosowania materiału podłogowego w ramach usługi projektowania na zamówienie.
  • Bezpieczeństwo: inteligentne materiały podłogowe umożliwiające przewidywanie zagrożeń, antypoślizgowe wykładziny podłogowe, poręcze pasujące do wszelkich konfiguracji, ścieżki wskazujące drogę, pasy bezpieczeństwa
gerflor-segment-healthcare-bloc-2

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów dla służby zdrowia?

Pobierz broszurę

Pobierz
gerflor-guide-healthcare-solutions-vignette.jpg
Gerflor is committed to the environment
we care / we act

Gerflor teams have always put customers and the environment at the center of their concerns.
Our floor coverings, wall solutions and finishing elements are designed to last as long as possible, to make life easier for users, and to preserve their health. They are also environmentally friendly, both in the way they are designed and in the options available at the end of their lives.

Discover our commitments
gerflor-img-environnement.jpg
Gerflor at your side
Services

Do you have a question? Do you need some advice for your projects? Contact the Gerflor teams for a support close to your business.

Contact us
Gerflor by your side

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.