Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-marque-taraflex

Taraflex: wykładzina sportowa dla mistrzów

Taraflex to najczęściej stosowana na świecie wykładzina podłogowa do pomieszczeń sportowych. Jako jej producent, jesteśmy od 1947 r. kluczowym partnerem federacji sportowych. Co stanowi sekret tego sukcesu? Podłogi oferujące najlepsze połączenie bezpieczeństwa dla wszystkich dyscyplin sportu, komfortu w razie upadku oraz trwałości.

Marki

Gwarancja komfortu i bezpieczeństwa dla wszystkich sportowców

Taraflex to czempion wśród podłóg sportowych i atrakcyjnych wzorniczo nawierzchni technicznych — wykładzina ta oferuje znakomite parametry użytkowe dzięki wysokiemu wskaźnikowi komfortu w przypadku silnych uderzeń:

  • Natychmiastowa ochrona w sytuacji upadków: zmniejszenie zagrożenia urazem w razie upadku lub poślizgnięcia się na podłodze
  • Długoterminowe zapobieganie urazom: zmniejszenie wpływu siły uderzenia na ciało
gerflor-marque-taraflex-photo2

Długofalowe zachowanie parametrów użytkowych

Innowacyjne rozwiązania Taraflex zachowują takie same, znakomite parametry użytkowe przez cały okres eksploatacji produktu. 

Możliwość wykorzystania we wszystkich dziedzinach sportu 

Dzięki szerokiej gamie nawierzchni sportowych Taraflex oferuje materiały podłogowe odpowiednie do różnych zastosowań:

  • Kluby, zawody sportowe: Taraflex Performance i Taraflex System Top Comfort
  • Rekreacja i edukacja: Taraflex Evolution
  • Do użytku okazjonalnego: Tradisport
  • Przedszkola: Taraflex Comfort
  • Pomieszczenia wielofunkcyjne i sportowe dla sportowców niepełnosprawnych: Taraflex Polyvalent
taraflex-shooting_volleyball-action

Trzy sekrety podłóg Taraflex:

  • Triple Action Protecsol — wykończenie nawierzchni, które redukuje wzrost temperatury podczas upadku o 25% i ułatwia konserwację podłogi
  • D-Max — kompleks zwiększający trwałość nawierzchni wzmocniony siatką z włókna szklanego, zapewniający wysoki poziom odporności na przebicia punktowe i wyjątkową stabilność wymiarów.
  • Cztery różne pianki CXP HD zapewniające lepsze parametry użytkowe i większe bezpieczeństwo
gerflor-page-taraflex

Podłogi Taraflex to wyposażenie dla największych mistrzów!

Dzięki umowom z międzynarodowymi federacjami, jako producent wyrobów Taraflex jesteśmy od 1976 r. dostawcą igrzysk olimpijskich i od ponad 20 lat partnerem technicznym francuskich federacji i lig. Nasze podłogi zostały również zatwierdzone przez międzynarodowe federacje sportów paraolimpijskich (ParaVolley i Boccia/BISFed).

Zdjęcie: Jozo Cabraja / kolektiff

Gerflor zawsze z Tobą
Serwis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady dla swoich projektów? Skontaktuj się z zespołem Gerflor, aby uzyskać wsparcie bliskie Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami
Gerflor by your side

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.

Zobacz produkty, które są obecnie dostępne również bezpośrednio w magazynie w Polsce