Wybrane dokumenty

Odbieraj bezpośrednio przez e-mail wszystkie dokumenty wybrane podczas przeglądania.

0
Twój wybór dokumentów

 

 

LIDER W ZAKRESIE PODŁÓG WINYLOWYCH

Firma Gerflor to uznany specjalista i światowy lider rozwiązań z zakresu podłóg sprężystych. Firma Gerflor opracowuje, wytwarza i sprzedaje nowatorskie, estetyczno-funkcjonalne, a przy tym ekologiczne rozwiązania w zakresie wykończeń podłóg i uzupełniających wykończeń wnętrz. Jako jeden z najlepszych producentów podłóg winylowych, firma Gerflor ma już dobrze ugruntowaną pozycję w ponad 100 krajach, stale rozwijając swoje rozwiązania i otwierając się na nowe rynki.

ROZWIĄZANIA EKOLOGICZNE

Firma Gerflor szczyci się byciem odpowiedzialnym producentem podłóg, które są przyjazne dla środowiska. Wszystkie fabryki firmy Gerflor posiadają ważny certyfikat ISO 14001. W kwestii ochrony środowiska naturalnego, wyznaczamy sobie najwyższe standardy jakościowe. Firma Gerflor wykorzystuje materiały pochodzące z odzysku do produkcji wszystkich swoich produktów. Nasza nowa generacja produktów bezklejowych zmniejsza zużycie środków klejących, umożliwiając odzyskiwanie i uzdatnianie produktu po upłynięciu okresu jego żywotności. Nasze produkty charakteryzują się ponadto prostotą konserwacji, która nie pogarsza się przez cały okres żywotności produktu, a ich jakość jest gwarantowana przez wiele międzynarodowych standardów certyfikacyjnych dla budynków ekologicznych.

GRUPA WYSPECJALIZOWANA W WIELU DZIEDZINACH

Głównymi siłami napędowymi specjalizacji firmy Gerflor są cztery kluczowe umiejętności:

• Architektura

• Wzornictwo

• Sport

• Zastosowania techniczne

Połączenie tych umiejętności sprawia, że nasza firma jest niezwykła i silna.

ZAANGAŻOWANY I DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

Naszym najcenniejszym zasobem są nasi pracownicy. Ich zaangażowanie i entuzjazm w dążeniu do zapewnienia klientom sukcesu to nasz największy atut. Pracownicy firmy Gerflor są bardzo ważną częścią całego doświadczenia w kontakcie z marką. Ich siłą napędową są ugruntowane i często przypominane wartości bazowe firmy, które sprawiają, że nasi pracownicy są przedsiębiorczy, dostępni, pełni szacunku i poczucia partnerstwa.

DĄŻENIE DO ZAPEWNIENIA KLIENTOM SUKCESU

Nasza marka stanowi obietnicę, rośnie wraz z pozytywnymi doświadczeniami, którymi dzielą się z nami nasi akcjonariusze, a w szczególności nasi klienci i pracownicy z całego świata. Codziennie potwierdzamy ważność naszej obietnicy, przewidując i spełniając specyficzne wymagania, bez względu na to jakie one mogą być, naszych klientów, projektantów, monterów i dystrybutorów. Mobilizuje nas to do dostarczania najwyższej jakości produktów i pozostania konkurencyjnym, przez co możemy zagwarantować naszym klientom osiągnięcie zamierzonych celów projektowych.