Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-job-ref-be-casa-spain-02.jpg

Be Casa - Mieszkaniówka w Madrycie

Client
Be Casa
Type
Budownictwo mieszkaniowe
Place
Madryt
Size
25000 sqm
Products
Creation 55 Solid Clic

Be Casa, idea mieszkaniowa, która bada nowe sposoby życia

Budynek  z 847 apartamentami i studiami na wynajem krótko lub długoterminowy, a także dużymi przestrzeniami wspólnymi, zlokalizowany w Rivas (Madryt). Jest to pierwszy z wielu projektów Be Casa, koncepcji, która od lat odnosi sukcesy w Stanach Zjednoczonych i kosmopolitycznych miastach, takich jak Londyn i Amsterdam.

Mając te same ambicje i podążając za zmianą sposobu życia spowodowaną pandemią, wykonawca Greystar wdrożył tę nową formułę w Hiszpanii, dostosowując ją, z pomocą Atelier Alfaro-Manrique, do hiszpańskich wartości, tradycji i kultury.

BE CASA Madrid
BE CASA Madrid
BE CASA Madrid
BE CASA Madrid
BE CASA Madrid

W ramach tego projektu zainstalowano 25 000 m² podłogi Creation 55 Solid Clic LVT.

Jest to łatwa w montażu podłoga, która wnosi dodatkowe korzyści, zarówno pod względem struktury, jak i parametrów technicznych: oferuje większą stabilność, większą wytrzymałość, lepszą reakcję na zmiany temperatury, zwiększoną odporność na zarysowania i bardziej efektywną reakcję w przypadku instalacji na powierzchniach z pewnymi problemami z podłożem. Płytki i deski Creation składają się z warstw prasowanych pod wysokim ciśnieniem. W rezultacie podłoga oferuje doskonałą stabilność wymiarową. Niezaprzeczalnym atutem jest również troska o środowisko - wdrażana już na etapie produkcji i kontynuowana przez cały cykl życia produktu.

gerflor-job-ref-be-casa-spain-06.jpg

Kilka faktów o Creation LVT

  • umożliwiają o 30% szybszą instalację.
  • Dają możliwość wymiany pojedynczej płyty lub płytki, bez konieczności wymiany całej powierzchni podłogi, jeśli zajdzie taka potrzeba.
  • mają właściwości bakteriostatyczne i grzybobójcze, zapewniając lepszą ochronę i jakość życia użytkowników.
  • ekologiczne rozwiązanie: w 100% nadaje się do recyklingu i w 55% składa się z materiałów pochodzących z recyklingu.
  • zapobiegają stosowaniu klejów dzięki instalacji typu "click".
  • są wodoodporne i gwarantują łatwe czyszczenie i konserwację.
  • oferują niezrównaną jakość powietrza w pomieszczeniach dzięki wyjątkowo niskiej emisji LZO (lotnych związków organicznych), 40 razy niższej niż limity określone w normach europejskich.
  • pomagają uzyskać lepszą izolację akustyczną, zapewniając tym samym ciszę w każdym pomieszczeniu
gerflor-job-ref-be-casa-spain-05.jpg

Produkt zastosowany w projekcie

Gerflor zawsze z Tobą
Serwis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady dla swoich projektów? Skontaktuj się z zespołem Gerflor, aby uzyskać wsparcie bliskie Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami
Gerflor by your side

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.

Zobacz produkty, które są obecnie dostępne również bezpośrednio w magazynie w Polsce