Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-header-sub-segment-retail

Nowoczesne i komfortowe pokrycia podłogowe dla obiektów administracyjnych, banków, biur obsługi klienta

Firma Gerflor zaprojektowała komfortowe, modułowe i konfigurowalne pokrycia podłogowe, które wniosą nowoczesny i innowacyjny akcent do biur podczas renowacji ich podłóg. Nasze specjalne kolekcje, zwłaszcza LVT (luksusowe płytki winylowe), pomogą sprawić, aby Twoje biuro było komfortowym miejscem, w którym przebywanie jest przyjemne.

Stwórz przyjazne środowisko

Oferta naszych produktów detalicznych obejmuje materiały podłogowe LVT (luksusowe płytki winylowe) zapewniające wyjątkowo elegancki wygląd. Nasze materiały podłogowe są łatwe w montażu i dopasowują się do Twojego otoczenia:

  • Innowacyjne pokrycia podłogowe: realistyczne imitacje drewna lub płytek ceramicznych oraz szeroka gama wzorów i kolorów zapewniające wyjątkowy wygląd podłogi
  • Modułowe materiały podłogowe: układanie płytek i desek luzem oraz standardowe wymiary umożliwią tworzenie stref w biurze poprzez łączenie różnych produktów.
  • Komfortowe produkty: akustyczne pokrycia podłogowe zapewniające ciche i przyjazne otoczenie

 

gerflor-sub-segment-retail-bloc1

Pomieszczenia biurowe

Sale obsługi klienta - Polecane produkty

Płytki i panele LVT

CREATION 55

Płytki i panele LVT

CREATION 70

Wykończenia

GERFLOR SMART FIX 16dB

Płytki techniczne

ATTRACTION CONNECT

Dowiedz się więcej na temat innych obszarów naszej wiedzy specjalistycznej z zakresu projektowania wnętrz biurowych

Gerflor jest zaangażowany w ochronę środowiska
we care / we act

Zespół Gerflor zawsze stawiał w centrum zainteresowania klientów i środowisko.
Nasze pokrycia podłogowe, rozwiązania ścienne i elementy wykończeniowe są zaprojektowane tak, aby służyły jak najdłużej, ułatwiały życie użytkownikom i chroniły ich zdrowie. Są one również przyjazne dla środowiska, zarówno w sposobie ich projektowania, jak i w opcjach dostępnych po zakończeniu ich użytkowania.

Odkryj nasze zobowiązania
gerflor-img-environnement.jpg
Gerflor zawsze z Tobą
Serwis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady dla swoich projektów? Skontaktuj się z zespołem Gerflor, aby uzyskać wsparcie bliskie Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami
Gerflor by your side

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.

Zobacz produkty, które są obecnie dostępne również bezpośrednio w magazynie w Polsce