Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-header-healthcare

Podłogi do placówek medycznych i opiekuńczych

Firma Gerflor od ponad 70 lat zaopatruje placówki systemu opieki zdrowotnej w materiały podłogowe, a także w okładziny do ochrony ścian, poręcze, narożniki, odbojnice itd.

Co zapewnia wyjątkowość produktów z naszej oferty? Serie produktów są znakomicie dostosowane do wymagań klienta, ułatwiając przemieszczanie i konserwację oraz poprawiając samopoczucie pacjentów i zwiększając ich bezpieczeństwo.

Zobacz przykładowe produkty

Ułatwienie codziennego życia pracowników medycznych

Mając świadomość wymagań i ścisłych ograniczeń pracowników systemu opieki zdrowotnej, możemy zaoferować im produkty dostosowane do wyzwań, z którymi muszą się mierzyć:

  • Łatwość przemieszczania: łatwe poruszanie się w chodzikach i na wózkach oraz przetaczanie łóżek na kółkach
  • Higiena i łatwość pielęgnacji: odporne na zabrudzenia i łatwe do pielęgnacji materiały podłogowe i do ochrony ścian, całkowicie wodoszczelne pomiędzy powierzchniami, znakomite właściwości antybakteryjne i antywirusowe
  • Konserwacja obiektów: łatwość renowacji dzięki instalowaniu pokryć podłogowych w ruchliwych miejscach bez żadnych zakłóceń
  • Odporność: trwałe materiały podłogowe odporne na wzmożony ruch i duże obciążenia
gerflor-segment-healthcare-bloc-1.jpg

Połączenie bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia

Nasza wiedza nt. sektora ochrony zdrowia pozwala nam też na opracowywanie produktów zwiększających bezpieczeństwo i komfort wszystkich pacjentów:

  • Komfort akustyczny: materiały podłogowe redukujące emisję hałasu oraz odgłosy uderzeń nad podłogą i w samą podłogę
  • Styl obiektów: szeroka gama wzorów i kolorów okładzin ściennych i podłogowych, kolekcje dostosowane do wymagań osób z różnymi chorobami i demencją, możliwość opracowania lub dostosowania materiału podłogowego w ramach usługi projektowania na zamówienie.
  • Bezpieczeństwo: inteligentne materiały podłogowe umożliwiające przewidywanie zagrożeń, antypoślizgowe wykładziny podłogowe, poręcze pasujące do wszelkich konfiguracji, ścieżki wskazujące drogę, pasy bezpieczeństwa
gerflor-segment-healthcare-bloc-2

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów do obiektów medycznych i opiekuńczych?

Pobierz broszurę

Pobierz
Broszura medyczna okładka
Gerflor jest zaangażowany w ochronę środowiska
we care / we act

Zespół Gerflor zawsze stawiał w centrum zainteresowania klientów i środowisko.
Nasze pokrycia podłogowe, rozwiązania ścienne i elementy wykończeniowe są zaprojektowane tak, aby służyły jak najdłużej, ułatwiały życie użytkownikom i chroniły ich zdrowie. Są one również przyjazne dla środowiska, zarówno w sposobie ich projektowania, jak i w opcjach dostępnych po zakończeniu ich użytkowania.

Odkryj nasze zobowiązania
gerflor-img-environnement.jpg
Gerflor zawsze z Tobą
Serwis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady dla swoich projektów? Skontaktuj się z zespołem Gerflor, aby uzyskać wsparcie bliskie Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami
Gerflor by your side

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.

Zobacz produkty, które są obecnie dostępne również bezpośrednio w magazynie w Polsce