Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-header-sub-segment-sport-outdoor

Modułowe i trwałe pokrycia podłogowe w przypadku imprez na wolnym powietrzu

Tereny imprez, powierzchnie szkolne, stadiony miejskie: do obszarów na wolnym powietrzu firma Gerflor zaprojektowała modułową gamę pokryć podłogowych zapewniających komfort i bezpieczeństwo uczestników wydarzenia. Łatwe w montażu i utrzymaniu produkty Sport Court umożliwiają nam oferowanie materiałów podłogowych o unikalnym wzornictwie, które są przy tym odporne na najtrudniejsze warunki pogodowe panujące na wolnym powietrzu.

Łatwa renowacja lub budowa boisk na wolnym powietrzu

Firma Gerflor oferuje produkty Sport Court, a w szczególności płytki mocowane zatrzaskowo PowerGame+, które sprawdzają się jako proste i wydajne pokrycia podłogowe do remontów lub tworzenia boisk na wolnym powietrzu:

  • Dzięki bardzo szybkiemu w montażu systemowi płytek zatrzaskowych ten produkt jest modułowy.
  • Pokrycia podłogowe jako równie łatwe w montażu, jak i w utrzymaniu, są ekonomiczne.
  • Wysokie parametry dzięki bardzo stabilnymi płytkom, doskonałe odbijanie piłki i wygoda dla sportowców
  • Zwiększona ochrona dzięki powierzchni pochłaniającej uderzenia, ograniczająca zmęczenie stawów, a także urazy związane z upadkiem
  • Szeroka gama projektów dostępnych w wielu kolorach oraz możliwość dostosowania boiska do kolorów i logo klubu lub szkoły

Przyjęty przez sportowców system PowerGame+ otrzymał wiele aprobat federacji.

gerflor-sub-segment-sport-outdoor-bloc-1

Boiska zewnętrze

SPORT COURT PowerGame+™ modułowe - Polecane produkty

Sport i akcesoria

SPORT COURT PowerGame+™

Sport i akcesoria

Zewnętrzne propylenowe profile wykończeniowe Power

Korty tenisowe - Polecane produkty

Sport i akcesoria

SPORT COURT PowerGame+™

Gerflor jest zaangażowany w ochronę środowiska
we care / we act

Zespół Gerflor zawsze stawiał w centrum zainteresowania klientów i środowisko.
Nasze pokrycia podłogowe, rozwiązania ścienne i elementy wykończeniowe są zaprojektowane tak, aby służyły jak najdłużej, ułatwiały życie użytkownikom i chroniły ich zdrowie. Są one również przyjazne dla środowiska, zarówno w sposobie ich projektowania, jak i w opcjach dostępnych po zakończeniu ich użytkowania.

Odkryj nasze zobowiązania
gerflor-img-environnement.jpg
Gerflor zawsze z Tobą
Serwis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady dla swoich projektów? Skontaktuj się z zespołem Gerflor, aby uzyskać wsparcie bliskie Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami
Gerflor by your side

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.

Zobacz produkty, które są obecnie dostępne również bezpośrednio w magazynie w Polsce