Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-header-sport-events

Najnowocześniejsze pokrycia podłogowe zaprojektowane specjalnie dla poszczególnych sportów

Na podstawie wieloletniego partnerstwa z wieloma federacjami sportowymi firma Gerflor projektuje materiały podłogowe spełniające specyficzne wymagania różnych aktywności sportowych i poprawiające wyniki zawodników, jednocześnie gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, czy są to igrzyska olimpijskie, czy międzynarodowe zawody, a naszych podłogach grają największe nazwiska w świecie sportu, w igrzyskach olimpijskich i międzynarodowych zawodach.

Dostosowywanie się do wyzwań stojących przed sportowcami

Dzięki pracy naszego działu badawczo-rozwojowego jesteśmy w stanie zaprojektować materiał podłogowy, który sprosta wyzwaniom różnych dyscyplin sportowych. Nasze specjalistyczne pokrycia podłogowe oferują doskonały poziom parametrów:

  • Lepsza grywalność dzięki indywidualnemu projektowi i obróbce powierzchni
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony dla wszystkich grających dzięki materiałowi podłogowemu zaprojektowanemu w taki sposób, aby zapobiegać ryzyku urazów i kontuzji.
  • Nasze materiały podłogowe mają zwiększoną trwałość, utrzymując doskonałe parametry po latach użytkowania.
  • Nasze materiały podłogowe składają się ze zdrowych substancji, które ograniczają zanieczyszczenie powietrza oraz rozprzestrzenianie się zarazków i wirusów.
gerflor-sport-events-bloc1

Wykładziny docenione przez Federacje Sportowe

Taraflex® - Polecane produkty

Sport i akcesoria

Taraflex® Evolution

Sport i akcesoria

Taraflex® Badminton 4.5

Where the champions play!

Gerflor jest zaangażowany w ochronę środowiska
we care / we act

Zespół Gerflor zawsze stawiał w centrum zainteresowania klientów i środowisko.
Nasze pokrycia podłogowe, rozwiązania ścienne i elementy wykończeniowe są zaprojektowane tak, aby służyły jak najdłużej, ułatwiały życie użytkownikom i chroniły ich zdrowie. Są one również przyjazne dla środowiska, zarówno w sposobie ich projektowania, jak i w opcjach dostępnych po zakończeniu ich użytkowania.

Odkryj nasze zobowiązania
gerflor-img-environnement.jpg
Gerflor zawsze z Tobą
Serwis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady dla swoich projektów? Skontaktuj się z zespołem Gerflor, aby uzyskać wsparcie bliskie Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami
Gerflor by your side

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.

Zobacz produkty, które są obecnie dostępne również bezpośrednio w magazynie w Polsce