Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
main image discover our solutions

Poznaj nasze rozwiązania

Ekspercki
Podłogi Gerflor przyjazne dla osób z demencją

Teraz, gdy już wiesz, co jest ważne w opiece nad osobami z demencją, nadszedł czas, aby wybrać odpowiednią podłogę. Wybór podłogi może być trudny, ale można odwołać się do akredytacji DSDC, aby pomóc sobie w wyborze.

Gerflor ma w swojej ofercie podłogi spełniające standardy DSDC, z wieloma wzorami, które mogą zaspokoić potrzeby każdej placówki opieki zdrowotnej leczącej pacjentów z demencją.

Zapoznaj się z naszą broszurą na temat demencji, w której znajdziesz kryteria DSDC wraz z naszymi akredytowanymi projektami.

Nieustannie jednak wprowadzamy innowacje i poszerzamy naszą ofertę, w tym o projekty bardziej przyjazne demencji. Produkty te są projektowane tak, aby spełniały standardy DSDC.

Pobierz broszurę w języku angielskim
brochure dementia

Poznaj nasze rozwiązania

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.

Zobacz produkty, które są obecnie dostępne również bezpośrednio w magazynie w Polsce