Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-slider-landing-page-tlay-imp_0.jpg

Taralay Impression: oryginalna, ekologiczna kolekcja, pomyślana właśnie dla Ciebie

Taralay Impression ma nowy wygląd!

Kolekcja referencyjna do zastosowań o dużym natężeniu ruchu została odświeżona, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby. Wzbogacona gama dekorów, nowe koncepcje, połączenia podłoga/ściana i akcesoria do tworzenia idealnej harmonii... Globalne rozwiązanie, starannie zaprojektowane, aby wzbogacić Twoje projekty.

 

Produkt

Taralay Impression...

1 KOLEKCJA 4 ROZWIĄZANIA

Kompletna oferta do wszystkich projektów.

Taralay Impression został przygotowany tak, by odpowiedzieć na wszystkie potrzeby projektowe i użytkowe. Nasze ekskluzywne konstrukcje produktów są opracowywane w zależności od wybranego typu instalacji: klejonej lub luzem. Wybierz swój system, z pełnym zaufaniem!

Taralay Impression: oryginalna i wyjątkowa kolekcja

Świeżo przeprojektowana, kolekcja Taralay Impression jest pełna nowych możliwości. Drewno, minerały, tekstylia i efekty graficzne mogą być skoordynowane z naszymi rozwiązaniami schodowymi, ściennymi i podłogowymi.

Zobacz wzory
gerflor-slider-landing-page-tlay-imp-originalite.jpg
Taralay Impression: kolekcja wychodząca na przeciw Twoim potrzebom

Rozwiązania Gerflor, które upraszczają życie

Zobowiązaniem firmy Gerflor jest oferowanie wsparcia, które wykracza poza produkt. Zmniejszanie zużycia przy intensywnym użytkowaniu lub wybór metody instalacji niezależnie od projektu. Taralay Impression to również specjalnie dobrane wzory i kolory, które pozwolą zaprojektować pomieszczenia bezpieczne i wygodne dla osób starszych lub chorujących na demencję.
Cały ekosystem usług został zaprojektowany dla Ciebie.

Sprawdź Taralay Impression Acoustic
gerflor-slider-landing-page-tlay-imp-pensee-pour-vous.jpg
Taralay Impression HOP: eko-projektowanie doceniane na każdym etapie cyklu życia

Gerflor zobowiązuje się do przejrzystości w zakresie wpływu swoich produktów na emisję dwutlenku węgla, poprzez analizy cyklu życia. Są one certyfikowane przez niezależne laboratorium i dostępne w kartach danych środowiskowych i zdrowotnych (EDS).

Zobacz wzory Taralay Impression HOP
gerflor-slider-landing-page-tlay-imp-eco-conception.jpg

Masz projekt? Skontaktuj się z nami!

Dziękujemy za zapytanie!

Powrót

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.

Zobacz produkty, które są obecnie dostępne również bezpośrednio w magazynie w Polsce