Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Kinder Joy 2023 small

Minisiatkówka - turniej Kinder Joy of moving

Gerflor Polska jest Partnerem Technicznym finałowych rozgrywek Turnieju Minisiatkówki im Marka Kisiela o puchar  "Kinder Joy of Moving" organizowanego przez Polski Związek Piłki Siatkowej.

Na mecze finałowe dostarczamy 2100 m2 wykładziny sportowej Taraflex® Evolution, na której blisko 1000 zawodników rozgrywa swoje spotkania o Mistrzostwo!

W Wielkim Finale w 2023 roku udział wzięły 192 drużyny z całej Polski, pod opieką 200 trenerów. Rozegrano 1056 meczów na 25 boiskach, w tym 14 wyposażonych w naszą wykładzinę.

Przed Areną Gliwice  w Miasteczku Radości Kinder Joy zlokalizowano również pełnowymiarowe mobilne boisko Sport Court Power Game +, na którym rozgrywali mecze siatkówki zarówno uczestnicy turnieju, goście i mieszkańcy Gliwic.

Korporacja
Co jest największym atutem powierzchni sportowych Gerflor? To, że są od lat testowane przez najlepszych zawodników światowych lig: siatkarskiej, piłki ręcznej, futsalowej i innych. Taraflex towarzyszy najważniejszym wydarzeniom sportowym na świecie wspierając talent i ciężką pracę zawodników!
Sport Marketing Team

W Gerflor jesteśmy przekonani, że wspieranie zawodników już od najmłodszych lat prawidłową infrastrukturą - w naszym przypadku odpowiednio dobraną powierzchnią sportową - jest istotne dla ich zdrowia, bezpieczeństwa i osiąganych wyników.

Poznajcie zalety naszych podłóg sportowych i podejmijcie odpowiedzialną decyzję o wybraniu najlepszego rozwiązania dla sal sportowych w szkołach i klubach, którym zależy na rozwoju uzdolnionych sportowo dzieci i młodzieży.

Nasz wybór

Trening na dworze? Oczywiście!

Boisko modułowe Sport Court Power Game + to najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas gier i zabaw odbywających się na zewnątrz.

Zobacz nasze rozwiązanie!

Jeżeli zadbaliście o przestrzenie do uprawiania sportu to...

koniecznie pomyślcie jak jeszcze możecie pomóc dzieciom i młodzieży w treningach, nauce i zabawie?

Może korzystając z rozwiązań podłogowych i ściennych do sektora Edukacja?

Mamy propozycje do każdego pomieszczenia w szkole, klubie lub domu kultury!

Od szatni po gabinet Dyrektora!

Zajrzyjcie po więcej informacji!
gerflor-header-sub-segment-high-school
Kinder Joy PL
Kinder Joy PL 1
Kinder Joy PL 2
Kinder Joy PL 3
Kinder Joy Pl 5
Kinder Joy PL 6
Kinder Joy Pl 7
Kinder Joy Pl 8
Gerflor zawsze z Tobą
Serwis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady dla swoich projektów? Skontaktuj się z zespołem Gerflor, aby uzyskać wsparcie bliskie Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami
Gerflor by your side

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.

Zobacz produkty, które są obecnie dostępne również bezpośrednio w magazynie w Polsce