Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Kinder Joy 2023 small

Minisiatkówka - turniej Kinder Joy of moving

Gerflor Polska jest Partnerem Technicznym finałowych rozgrywek turnieju minisiatkówki "Kinder Joy of Moving" organizowanego przez Polski Związek Piłki Siatkowej.

Tegoroczny Wielki Finał 30. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving zostanie rozegrany 7-9 lipca 2023 roku w Arenie Gliwice.

Na mecze finałowe dostarczymy 2100 m2 wykładziny sportowej Taraflex® Evolution, na której blisko 400 zawodników rozegra swoje spotkania o Mistrzostwo!

Serwis
Co jest największym atutem powierzchni sportowych Gerflor? To, że są od lat testowane przez najlepszych zawodników światowych lig: siatkarskiej, piłki ręcznej, futsalowej i innych. Taraflex towarzyszy najważniejszym wydarzeniom sportowym na świecie wspierając talent i ciężką pracę zawodników!
Sport Marketing Team

W Gerflor jesteśmy przekonani, że wspieranie zawodników już od najmłodszych lat prawidłową infrastrukturą - w naszym przypadku odpowiednio dobraną powierzchnią sportową - jest istotne dla ich zdrowia, bezpieczeństwa i osiąganych wyników.

Poznajcie zalety naszych podłóg sportowych i podejmijcie odpowiedzialną decyzję o wybraniu najlepszego rozwiązania dla sal sportowych w szkołach i klubach, którym zależy na rozwoju uzdolnionych sportowo dzieci i młodzieży.

Nasz wybór

Trening na dworze? Oczywiście!

Boisko modułowe Sport Court Power Game + to najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas gier i zabaw odbywających się na zewnątrz.

Zobacz nasze rozwiązanie!

Jeżeli zadbaliście o przestrzenie do uprawiania sportu to...

koniecznie pomyślcie jak jeszcze możecie pomóc dzieciom i młodzieży w treningach, nauce i zabawie?

Może korzystając z rozwiązań podłogowych i ściennych do sektora Edukacja?

Mamy propozycje do każdego pomieszczenia w szkole, klubie lub domu kultury!

Od szatni po gabinet Dyrektora!

Zajrzyjcie po więcej informacji!
gerflor-header-sub-segment-high-school
Gerflor at your side
Services

Do you have a question? Do you need some advice for your projects? Contact the Gerflor teams for a support close to your business.

Contact us
Gerflor by your side

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.