Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
rs44362_shooting-collaborateurs-tarare_mg_8469.jpg

Cięcie strumieniem wody: wybierz kolory i zacznij cięcie!

Wyobraź sobie wybrany przez siebie projekt. Firma Gerflor realizuje to dzięki technologii cięcia strumieniem wody (waterjet)

Design

Jak to działa?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w technologii cięcia strumieniem wody, zapraszamy do spełnienia marzeń o dostosowaniu do indywidualnych projektów.
Wyślij nam swoje zapytanie (najlepiej w pliku AUTOCAD) zawierające logo, kształt do wykonania oraz wszystkie wymagane informacje (wybrany produkt, kolory itp.) w celu rozpoczęcia projektu. 

rs44364_shooting-collaborateurs-tarare-decoupe-jet-deau3.jpg

Kroki

  • Oszacowanie i planowanie: jeden tydzień
  • Weryfikacja przez klienta i zamówienie zakupu 
  • Wykrój gotowy do dostawy: 4–5 tygodni
rs44364_shooting-collaborateurs-tarare-decoupe-jet-deau2.jpg

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Pobierz broszurę

Download
placeholder_1.png

Dowiedz się więcej o naszych innych produktach do personalizacji podłóg budynków komercyjnych

Gerflor zawsze z Tobą
Serwis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady dla swoich projektów? Skontaktuj się z zespołem Gerflor, aby uzyskać wsparcie bliskie Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami
Gerflor by your side

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.

Zobacz produkty, które są obecnie dostępne również bezpośrednio w magazynie w Polsce