Zadaj pytanie

 

 

Monika Gregorowicz, tel. 602 139 714

Manager ds. Wykładzin Kontraktowych

Polska południowa: OPOLSKIE, ŚLĄSKIE, MAŁOPOLSKIE, DOLNOŚLĄSKIE

monika.gregorowicz@gerflor.com


Mariusz Mikulski, tel. 602 139 701

Manager ds. Wykładzin Kontraktowych

obszar: ŁÓDZKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE, PODKARPACKIE

mariusz.mikulski@gerflor.com


Mirosław Schab, tel. 602 139 711

Manager ds. Wykładzin Kontraktowych

obszar: MAZOWIECKIE, LUBELSKIE

miroslaw.schab@gerflor.com


Małgorzata Grajper, tel. 510 915 589

Manager ds. Wykładzin Kontraktowych

obszar: MAZOWIECKIE, PODLASKIE

malgorzata.grajper@gerflor.com


Bartłomiej Kunowski, tel. 508 169 899

Manager ds. Wykładzin Kontraktowych

Polska Północna:

POMORSKIE, ZACHODNIOPOMORSKIE (część wschodnia), WARMIŃSKO-MAZURSKIE, KUJAWSKO-POMORSKIE

bartlomiej.kunowski@gerflor.com


Jarosław Zegarowski, tel. 517 048 009

Manager ds. Wykładzin Kontraktowych

Polska Zachodnia:

WIELKOPOLSKIE, LUBUSKIE,ZACHODNIOPOMORSKIE (część zachodnia)

jaroslaw.zegarowski@gerflor.com

 

Damian Urbaniak, tel. 517 048 723

Manager ds. Narzędzi ROMUS

damian.urbaniak@gerflor.com

 

Obsługa Klienta i Logistyka:


Logistyka:

Anna Szumiłowska, tel. 504 485 246
anna.szumilowska@gerflor.com

Obsługa Klienta:

Wanda Włodarczak, tel. 602 281 702
wanda.wlodarczak@gerflor.com

Katarzyna Kofel, tel 602 139 712
katarzyna.kofel@gerflor.com

Mirela Przybyła, tel. 517 066 075
mirela.przybyla@gerflor.com

Wioleta Wajman, tel.602 139 702
wioleta.wajman@gerflor.com

Marcin Rydzewski, tel. 512 241 158
marcin.rydzewski@gerflor.com


Produkty domowe:

 

Arkadiusz Piechowski, tel. 602 139 703

Key Account Manager – Produkty Domowe

Obszar: Polska Północna

arkadiusz.piechowski@gerflor.com

 

Tomasz Gajewski, tel. 506 980 668

Regionalny Przedstawiciel Handlowy – Produkty Domowe

Obszar: Polska Południowa

tomasz.gajewski@gerflor.com

 

Tutorial - Creation30
Congratulations to all the teams who performed an outstanding sportive show on #Gerflor floor at VELUX EHF FINAL4 2019
The Myst Gym Club in Madrid looks like a night club: flashy neon lights, resistant floor and people gathered to sweat together! #gerflor #sports #creation #signature #vinyl #floor #gym #madrid #blue #treadmills
The Myst Gym Club in Madrid looks like a night club: flashy neon lights, resistant floor and people gathered to sweat together! #gerflor #sports #creation #signature #vinyl #floor #gym #madrid #blue #treadmills