Wybrane dokumenty

Odbieraj bezpośrednio przez e-mail wszystkie dokumenty wybrane podczas przeglądania.

0
Twój wybór dokumentów

Zadaj pytanie

 

 

 

Support dla architektów:

 

Mariusz Mikulski,  Key Specification Manager
mariusz.mikulski@gerflor.com, tel. 602 139 701

 

 

 

Dział inwestycji kontraktowych:

woj. Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie + Zachodniopomorskie  (część wschodnia)

Bartłomiej Kunowskibartlomiej.kunowski@gerflor.com , tel. 508 169 899


woj. Śląskie z powiatami granicznymi z małopolskiego (Miechów, Olkusz, Chrzanów, Oświęcim, Wadowice, Sucha Beskidzka)

Monika Gregorowiczmonika.gregorowicz@gerflor.com, tel. 602 139 714

 

woj. Małopolskie bez w/w powiatów, woj. Podkarpackie, woj. Świętokrzyskie
Grzegorz Paciorek - grzegorz.paciorek@gerflor.com , tel. 532 408 222


woj. Mazowieckie, woj. Łódzkie, woj. Lubelskie, woj. Podlaskie + powiaty Włodawski i Bialski  z woj. Lubelskiego

Paweł Wiatrzykpawel.wiatrzyk@gerflor.com , tel. 602 139  711
Jakub Włodarczykjakub.wlodarczyk@gerflor.com , tel. 510 915 589

woj. Dolnośląskie, woj. Opolskie, woj. Lubuskie poniżej autostrady A2
Tadeusz Jaskowiak tadeusz.jaskowiak@gerflor.com , tel. 532 549 001


woj. Lubuskie powyżej autostrady A2, woj. Zachodniopomorskie (część zachodnia), woj. Wielkopolskie

Jarosław Zegarowski - jaroslaw.zegarowski@gerflor.com , tel. 517 048 009

 

Inwestycje sportowe:

Produkty Sportowe & Fitness Polska Północna
Rafał Janaszek
 - Key Account Manager - rafal.janaszek@gerflor.com , tel. 601 156 348


Produkty Sportowe & Fitness Polska Południowa
Dobrosław Zinkiewicz, Key Account Manager - dobroslaw.zinkiewicz@gerflor.com , tel. 789 021 834

Sieci prywatnych szpitali i domów opieki:

Monika Gregorowicz, Key Account Manager – Private Healthcare & Agecare
monika.gregorowicz@gerflor.com, tel. 602 139 714

Sieci sklepów - Retail:

Agnieszka Okoniewska,  Key Account Manager- Retail
agnieszka.okoniewska@gerflor.com, tel. 517 362 845

 

 

Obsługa Klienta i Logistyka:


Logistyka:

 

Anna Szumiłowska, tel. 504 485 246
anna.szumilowska@gerflor.com

 

Obsługa Klienta:

 

Wanda Włodarczak, tel. 602 281 702
wanda.wlodarczak@gerflor.com

Katarzyna Kofel, tel 602 139 712
katarzyna.kofel@gerflor.com

Wioleta Wajman, tel.602 139 702
wioleta.wajman@gerflor.com

Aleksandra Bogucka, tel.512 241 158
aleksandra.bogucka@gerflor.com

Alicja Chodor, tel.517 066 075
alicja.chodor@gerflor.com

 

 

 

 

 



 

 

 

Światowy lider

Rozwiązania w zakresie pokryć podłogowych

Odpowiedzialność

Materiały pochodzące z recyklingu, recykling produktów zużytych, ISO14001

Multispecjalista

Konkretne odpowiedzi na potrzeby dwudziestu segmentów rynku

Zespół ekspertów

Zaangażowanie na rzecz sukcesu naszych klientów

Sukces klienta

Zaangażowanie każdego dnia aby zagwarantować naszym klientom najlepszą jakość i konkurencyjność.