Wybrane dokumenty

Odbieraj bezpośrednio przez e-mail wszystkie dokumenty wybrane podczas przeglądania.

0
Twój wybór dokumentów

Zadaj pytanie

 

 

 

 

Monika Gregorowicz, tel. 602 139 714

Manager ds. Wykładzin Kontraktowych

Polska południowa: OPOLSKIE, ŚLĄSKIE, MAŁOPOLSKIE, DOLNOŚLĄSKIE

monika.gregorowicz@gerflor.com


Mariusz Mikulski, tel. 602 139 701

Manager ds. Wykładzin Kontraktowych

obszar: ŁÓDZKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE, PODKARPACKIE

mariusz.mikulski@gerflor.com


Mirosław Schab, tel. 602 139 711

Manager ds. Wykładzin Kontraktowych

obszar: MAZOWIECKIE, LUBELSKIE

miroslaw.schab@gerflor.com


Małgorzata Grajper, tel. 510 915 589

Manager ds. Wykładzin Kontraktowych

obszar: MAZOWIECKIE, PODLASKIE

malgorzata.grajper@gerflor.com


Bartłomiej Kunowski, tel. 508 169 899

Manager ds. Wykładzin Kontraktowych

Polska Północna:

POMORSKIE, ZACHODNIOPOMORSKIE (część wschodnia), WARMIŃSKO-MAZURSKIE, KUJAWSKO-POMORSKIE

bartlomiej.kunowski@gerflor.com


Jarosław Zegarowski, tel. 517 048 009

Manager ds. Wykładzin Kontraktowych

Polska Zachodnia:

WIELKOPOLSKIE, LUBUSKIE,ZACHODNIOPOMORSKIE (część zachodnia)

jaroslaw.zegarowski@gerflor.com

 

Damian Urbaniak, tel. 517 048 723

Manager ds. Narzędzi ROMUS

damian.urbaniak@gerflor.com

 

Stephane Michaud, tel. 517 362 845

Sales Manager Retail & Fitness 

stephane.michaud@gerflor.com

 

Produkty sportowe:

 

Rafał Janaszek, tel. 601 156 348

Key Account Manager - Produkty Sportowe

Obszar: Polska Północna

rafał.janaszek@gerflor.com

 

Produkty domowe:


Jakub Nowaczyk, tel. 602 139 703

Sales Manager Residential – Produkty Domowe

Obszar: Polska Północna

jakub.nowaczyk@gerflor.com

 

Tomasz Gajewski, tel. 506 980 668

Regionalny Przedstawiciel Handlowy – Produkty Domowe

Obszar: Polska Południowa

tomasz.gajewski@gerflor.com

 

 

Obsługa Klienta i Logistyka:


Logistyka:

 

Anna Szumiłowska, tel. 504 485 246
anna.szumilowska@gerflor.com

 

Obsługa Klienta:

 

Wanda Włodarczak, tel. 602 281 702
wanda.wlodarczak@gerflor.com

Katarzyna Kofel, tel 602 139 712
katarzyna.kofel@gerflor.com

Wioleta Wajman, tel.602 139 702
wioleta.wajman@gerflor.com

Aleksandra Bogucka, tel.512 241 158
aleksandra.bogucka@gerflor.com

Alicja Chodor, tel.517 066 075
alicja.chodor@gerflor.com

 

Światowy lider

Rozwiązania w zakresie pokryć podłogowych

Odpowiedzialność

Materiały pochodzące z recyklingu, recykling produktów zużytych, ISO14001

Multispecjalista

Konkretne odpowiedzi na potrzeby dwudziestu segmentów rynku

Zespół ekspertów

Zaangażowanie na rzecz sukcesu naszych klientów

Sukces klienta

Zaangażowanie każdego dnia aby zagwarantować naszym klientom najlepszą jakość i konkurencyjność.