Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-header-sub-segment-rail

Pokrycia podłogowe do wnętrz pojazdów szynowych

Będąca partnerem wiodących producentów pociągów, operatorów i projektantów firma Gerflor dostarcza globalnym graczom z branży kolejowej dostosowane produkty. Nasze pokrycia podłogowe Traveller spełniają wymagania producentów i pasażerów, zapewniając wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa.

Przejdź do naszego dedykowanego serwisu - Traveller By Gerflor

Bezpieczne, komfortowe i stylowe otoczenie w pociągach

Z myślą o naszych partnerach kolejowych chcących projektować wagony, w których przyjemnie się podróżuje, oferujemy wysokiej jakości pokrycia podłogowe:

  • Maksymalne bezpieczeństwo dzięki gamie spełniającej najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczące toksyczności dymu pożarowego
  • Niezwykła pewność dzięki materiałom podłogowym o dobrych właściwościach antypoślizgowych
  • Wyjątkowa trwałość zapewniająca odporność na ruch przez kolejne lata
  • Łatwość utrzymania niezbędna w wagonach, które są tak często czyszczone
  • Lekkie materiały podłogowe zmniejszające zużycie paliwa
  • Łatwy montaż
  • Unikalny styl z możliwością tworzenia projektów na zamówienie 
gerflor-sub-segment-rail-bloc-1
Gerflor jest zaangażowany w ochronę środowiska
we care / we act

Zespół Gerflor zawsze stawiał w centrum zainteresowania klientów i środowisko.
Nasze pokrycia podłogowe, rozwiązania ścienne i elementy wykończeniowe są zaprojektowane tak, aby służyły jak najdłużej, ułatwiały życie użytkownikom i chroniły ich zdrowie. Są one również przyjazne dla środowiska, zarówno w sposobie ich projektowania, jak i w opcjach dostępnych po zakończeniu ich użytkowania.

Odkryj nasze zobowiązania
gerflor-img-environnement.jpg
Gerflor zawsze z Tobą
Serwis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady dla swoich projektów? Skontaktuj się z zespołem Gerflor, aby uzyskać wsparcie bliskie Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami
Gerflor by your side

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.

Zobacz produkty, które są obecnie dostępne również bezpośrednio w magazynie w Polsce