Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-header-sub-segment-aviation

Nietekstylne pokrycia podłogowe do wnętrz samolotów pasażerskich i transportowych

Firma Gerflor jest wieloletnim dostawcą podłóg dla przemysłu lotniczego i oferuje najbardziej kompleksową gamę nietekstylnych pokryć podłogowych. Najnowocześniejsze pokrycia podłogowe Batifex nadają się do wszystkich modeli samolotów i wszystkich obszarów — wejścia i wyjścia, kuchni, toalety oraz strefy pasażerskiej.

Przejdź do naszego dedykowanego serwisu - Batiflex By Gerflor

Produkty oferujące wysoki poziom techniczny i bezpieczeństwo

Zaprojektowane w celu spełnienia najsurowszych wymagań przemysłu lotniczego, nietekstylne pokrycia podłogowe Batifex (NTF) oferują wyjątkowe parametry techniczne:

  • Maksymalne bezpieczeństwo: niska palność, bardzo dobre właściwości antypoślizgowe
  • Doskonała trwałość i niezawodność
  • Pełna wodoszczelność w celu ograniczenia korozji (zgrzewanie i uszczelniacz Gerseal 11)
  • Lekkie — kluczowa cecha w przemyśle lotniczym
  • Łatwa konserwacja 
gerflor-sub-segment-aviation-bloc-1
Gerflor jest zaangażowany w ochronę środowiska
we care / we act

Zespół Gerflor zawsze stawiał w centrum zainteresowania klientów i środowisko.
Nasze pokrycia podłogowe, rozwiązania ścienne i elementy wykończeniowe są zaprojektowane tak, aby służyły jak najdłużej, ułatwiały życie użytkownikom i chroniły ich zdrowie. Są one również przyjazne dla środowiska, zarówno w sposobie ich projektowania, jak i w opcjach dostępnych po zakończeniu ich użytkowania.

Odkryj nasze zobowiązania
gerflor-img-environnement.jpg
Gerflor zawsze z Tobą
Serwis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady dla swoich projektów? Skontaktuj się z zespołem Gerflor, aby uzyskać wsparcie bliskie Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami
Gerflor by your side

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.

Zobacz produkty, które są obecnie dostępne również bezpośrednio w magazynie w Polsce