Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-header-sub-segment-bus-and-coach

Bardzo praktyczne pokrycia podłogowe do autobusów i pojazdów osobowych

Dzięki wysokiej jakości podłogom nasze produkty Tarabus zaprojektowane specjalnie dla autobusów i pojazdów osobowych zaspokajają szeroki zakres wymagających potrzeb. Co sprawia, że ​​są tak wyjątkowe? Są lekkie, trwałe, innowacyjne, szybkie w montażu, łatwe do czyszczenia i wygodne w użytkowaniu!

Przejdź do naszego dedykowanego serwisu Tarabus By Gerflor

Ułatwienie życia wszystkich użytkowników

Działająca od 60 lat firma Gerflor jest doświadczonym graczem rynkowym opracowującym specyficzne produkty, które mogą sprostać wymaganiom sektora autobusów i pojazdów osobowych, i współpracującym długoterminowo z producentami oraz operatorami na całym świecie.

Nasze produkty Tarabus zaprojektowane specjalnie do użytku w autobusach i pojazdach osobowych spełniają bardzo techniczne wymagania rynku:

  • Lekkie produkty odznaczają się wynoszącą 20% redukcją masy w celu zmniejszenia zużycia paliwa i śladu węglowego.
  • Wyjątkowa odporność na zużycie w miejscach o dużym natężeniu ruchu.
  • Właściwości antypoślizgowe przy mokrej i suchej podłodze zapewniają bezpieczeństwa pasażerom.
  • Łatwe czyszczenie zapewnia utrzymanie przyjemnego środowiska.
  • Atrakcyjny i nowoczesny wygląd poprawiający wrażenia pasażerów.
  • Nowa generacja projektów wykonywanych techniką druku cyfrowego umożliwia dostosowanie wnętrz autobusów do wizerunku operatorów i zapewnienie opcji oznakowania na podłodze.
  • Produkty techniczne, które są odpowiednio dostosowywane w celu ułatwienia instalacji i zmniejszenia śladu węglowego.
gerflor-sub-segment-bus-bloc1
Gerflor jest zaangażowany w ochronę środowiska
we care / we act

Zespół Gerflor zawsze stawiał w centrum zainteresowania klientów i środowisko.
Nasze pokrycia podłogowe, rozwiązania ścienne i elementy wykończeniowe są zaprojektowane tak, aby służyły jak najdłużej, ułatwiały życie użytkownikom i chroniły ich zdrowie. Są one również przyjazne dla środowiska, zarówno w sposobie ich projektowania, jak i w opcjach dostępnych po zakończeniu ich użytkowania.

Odkryj nasze zobowiązania
gerflor-img-environnement.jpg
Gerflor zawsze z Tobą
Serwis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady dla swoich projektów? Skontaktuj się z zespołem Gerflor, aby uzyskać wsparcie bliskie Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami
Gerflor by your side

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.

Zobacz produkty, które są obecnie dostępne również bezpośrednio w magazynie w Polsce