Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-header-linoleum-by-gerflor

Linoleum Gerflor

W Gerflor wierzymy, że architektura ma moc ulepszania naszego życia. Ponieważ natura jest naszym największym źródłem inspiracji, kolekcja Linoleum DLW oferuje architektom gamę 159 inspirowanych naturą kolorów, które jednocześnie pozwalają uwolnić kreatywność i chronić środowisko.

Produkt

Historyczna marka linoleum

Materiał opracowany w 1863 roku przez Sir Fredericka Waltona – linoleum DLW – dołączył do gamy produktów Gerflor w 2018 roku. Ta rewolucyjna podłoga, produkowana od 1882 roku w niemieckiej fabryce w Delmenhorst, zdobyła uznanie wiodących architektów

Gabriel Von Seidl w 1913 r., Mies van der Rohe i Gropius w 1928 r., Le Corbusier w 1958 r., Jean Nouvel w 1992 r., Herzog i Demeuron w 2008 r.: linoleum DLW cieszy się uznaniem niezależnie od epoki i stylu!

gerflor-usine-DLW

Linoleum Gerflor – produkt najwyższej jakości

Produkowane w Niemczech od 1882 r. linoleum DLW jest od ponad stu lat wykorzystywane przez czołowych architektów.
Dzieje się tak nie bez powodu: ten naturalny produkt wysokiej jakości dostępny w szerokiej gamie pięknych wzorów i kolorów pasuje do najbardziej wymagających projektów!

Dowiedz się więcej
gerflor-product-image-linoleum.jpg

Linoleum DLW – trwałe z natury

Składające się w 98% z materiałów naturalnych, pochodzących z biologicznych źródeł lub mineralnych linoleum jest najbardziej ekologiczną z naszych podłóg! 
 Zawiera również materiały pochodzące z recyklingu, które w 100% nadają się do ponownego przetworzenia, i jest całkowicie zgodny z podejściem gospodarki cyrkulacyjnej.
 

Linoleum a środowisko
sustainable-lino.jpg

Neocare: nasza rewolucyjna ochrona powierzchni

Opracowana wyłącznie dla DLW linoleum ochrona powierzchni Neocare oferuje znakomite właściwości techniczne i jest przyjazna dla środowiska, ponieważ nie zawiera rozpuszczalników. 

Odkryj najwyższej jakości powłokę Neocare
gerflor-neocare-bloc-3-lino
Gerflor zawsze z Tobą
Serwis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady dla swoich projektów? Skontaktuj się z zespołem Gerflor, aby uzyskać wsparcie bliskie Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami
Gerflor by your side

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.

Zobacz produkty, które są obecnie dostępne również bezpośrednio w magazynie w Polsce