Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
rs61942_cublize-03_1.jpg

My Taraflex: uwolnij swoją kreatywność

Przedstawiamy MY TARAFLEX®, innowację firmy Gerflor na rynku sportowym. Dzięki procesowi druku cyfrowego nasze światowej klasy podłogi dla obiektów sportowych można teraz dostosować do własnych projektów.

Design

MyTaraflex to pierwsza zintegrowana usługa dostosowywania projektów podłóg obiektów sportowych, łącząca najnowsze technologie druku cyfrowego z wyjątkowym komfortem, bezpieczeństwem i odpornością pokryć Taraflex.
Dzięki usłudze MyTaraflex wspieranej przez specjalny zespół Laboratorium projektowego Gerflor profesjonaliści mają nową okazję do opracowania unikalnych projektów i zwiększenia wartości dla swoich klientów. A wszystko to z zachowaniem wszystkich wymagań technicznych związanych z instalacją podłóg obiektów sportowych.
Usługa MyTaraflex jest dostępna dla całej gamy Taraflex, od podłóg obiektów sportowych o wysokich parametrach po nawierzchnie sportowe zaprojektowane dla wielu aktywności.

.

Jak to działa?

Masz projekt podłóg obiektów sportowych i szukasz czegoś wyjątkowego?

  • Zgromadź pomysły
  • Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem firmy Gerflor
  • Po wstępnym przeglądzie technicznym nasz zespół Laboratorium projektowego Gerflor przeprowadzi Cię przez różne etapy dostosowywania projektu.

Kliknij tutaj, aby pobrać naszą broszurę 

 

Uzyskaj dostęp do formularza
couverture-my-sport-ok-carre.jpg

Chcesz innego projektu, ale nie masz pojęcia, od czego zacząć? 

Przygotowaliśmy 23 oryginalne projekty umożliwiające szybkie rozpoczęcie. 
(Dostępne ze wszystkimi podłogami Taraflex: Taraflex Surface, Taraflex Evolution, Taraflex Performance, Taraflex Comfort, Taraflex Multi-Use).

gerflor-coloris-my-taraflex_0.jpg

Druk cyfrowy Taraflex — projekt Cublize

Podłogi sportowe, zainstalowane w 2001 roku w hali sportowej Cublize (departament Rodan), wymagały modernizacji. Rada miejska Cublize również chciała skorzystać z okazji stwarzanej przez tę modernizację, aby wprowadzić pokrycia podłogowe odpowiednie dla zmian wykorzystania sali gimnastycznej. Jest ona używana przez kluby sportowe, ale także coraz częściej na bale, sesje bingo i inne imprezy towarzyskie. Koncepcją było wybranie bardziej wszechstronnej podłogi. Rzecz jasna radni zdecydowali się na gamę Gerflor z produktem Taraflex Multi-Use idealnie spełniającym do wymagania hali w Cublize.

Dowiedz się więcej o tym projekcie.

Dowiedz się więcej o dostosowywaniu podłóg

Dowiedz się więcej o dostosowywaniu podłóg

Aby uzyskać widok 3D swojego projektu, wybierz nasze narzędzie Court Designer.Aby uzyskać widok 3D swojego projektu, wybierz nasze narzędzie Court Designer.

Uzyskaj dostęp do narzędzia
gerflor-sport-court_1.jpg

Realistyczny widok otoczenia

Prześlij swoje zdjęcie i dołącz podłogę lub zmień kolory podłogi na wybranych zdjęciach.

Uzyskaj dostęp do narzędzia 

Uzyskaj dostęp do narzędzia
gerflor-interior-designer-taraflex_1.jpg

Dowiedz się więcej o naszej gamie MyTaraflex

Dowiedz się więcej o naszych innych produktach do dostosowania podłóg obiektów sportowych

Gerflor zawsze z Tobą
Serwis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady dla swoich projektów? Skontaktuj się z zespołem Gerflor, aby uzyskać wsparcie bliskie Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami
Gerflor by your side

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.

Zobacz produkty, które są obecnie dostępne również bezpośrednio w magazynie w Polsce