Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-image-trend-materico-1_0.jpg

Materico, trwała i sugestywna przestrzeń architektoniczna

Nowy trend Materico jest niewyczerpanym źródłem inspiracji, wprowadza nowe materiały, które zmieniają atmosferę naszych domów. Granit, lastryko, beton...

Rok 2021 przyniósł pojawienie się tych materiałów w naszych przytulnych domach w kolorach ziemi i południa. 

Design
gerflor-image-materico-trends

Ten trend podkreśla surowe, osobiste i intensywne kolory.
 Kolor terakoty o ogromnej głębi nadaje pomieszczeniom charakteru. Aby stworzyć prawdziwą atmosferę Materico, wystarczy pomalować tym kolorem tylko jedną ścianę. Odcienie złota będą skupiać światło i rozpraszać je.

gerflor-materico-trends-image-2

Odkryj nasze inne trendy w projektowaniu

Gerflor zawsze z Tobą
Serwis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady dla swoich projektów? Skontaktuj się z zespołem Gerflor, aby uzyskać wsparcie bliskie Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami
Gerflor by your side

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.

Zobacz produkty, które są obecnie dostępne również bezpośrednio w magazynie w Polsce