Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-image--trend-timber-camp-1_0.jpg

Timber Camp, doświadcz natury:

Timber Camp, to sztuka mieszania vintage i nowoczesności, ale także materiałów. Jak w prawdziwej fabryce, akcesoria i dekoracje podzielone są na trzy główne kategorie: drewno, skóra i beton.

Design
gerflor-image-timber-camp-trends-1

Ciepłe i neutralne kolory zazwyczaj królują w domach w stylu industrialnym, które są zwykle duże i przestronne.
 Te odcienie pomagają ocieplić obszary, które mogłyby zostać przytłoczone chłodem metalowych rur i przewodów. Szare kolory sprawdzają się bardzo dobrze.
 Drewno i beton doskonale komponują się z projektem Timber Camp.

Odkryj nasze inne trendy w projektowaniu

Gerflor zawsze z Tobą
Serwis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady dla swoich projektów? Skontaktuj się z zespołem Gerflor, aby uzyskać wsparcie bliskie Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami
Gerflor by your side

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.

Zobacz produkty, które są obecnie dostępne również bezpośrednio w magazynie w Polsce