Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-image-blue-trend

Niebieski, kolor spokoju

Kolor niebieski zarówno zachwyca, jak i odpręża: ponadczasowa lista odcieni do wyboru w zależności od naszych nastrojów i wyobraźni.

Niebieski, uznawany przez Egipcjan za kolor bogów jest czysty i elegancki.

Jego zróżnicowane odcienie są niezwykle subtelne i w zależności od światła mogą całkowicie zmienić wizualny charakter otoczenia.

Design
gerflor-trends-blue-image-1

Kolor niebieski występuje w wielu odcieniach i podkreśla współczesne wnętrza.. 
Ten odcień stanowi ukłon w stronę znanych dachów domów na Santorini i idealnie komponuje się np. z jasną bielą. Kolor niebieski wzbogacony akcentami ochry lub koloru musztardowego nabiera niesamowitego wymiaru w aranżacji wnętrz.

gerflor-trends-blue-image-2

Dowiedz się więcej na temat innych naszych trendów w projektowaniu

Gerflor zawsze z Tobą
Serwis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady dla swoich projektów? Skontaktuj się z zespołem Gerflor, aby uzyskać wsparcie bliskie Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami
Gerflor by your side

Dowiedz się więcej o firmie Gerflor

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.

Zobacz produkty, które są obecnie dostępne również bezpośrednio w magazynie w Polsce